Hsg sonrası ilk ay korunma

Hadi inşallah tutmuştur benimde hala kanamam devam ediyor şuan bitse bende değerlendirecem
Ayy inşallah. Benim kanamam 7 gün sürdü. Anestezisiz çektirmiştim birde C kollu olanı varmış ben bilmiyordum tabii. İnanılmaz acılı geçmişti çok şükür bir şey kalmadı ama. Evet değerlendir rabbim nasip ederse inşallah tutar

Benim doktorum direk korunmana gerek yok dedi devam edebilirsin denemeye dedi

İnşallah güzel sonuçlar alırız benim anestezili olmasına rağmen sonrasında bayağı ağrım oldu sen nasıl dayandın ona Allah daha fazla acı yaşatmadan nasip etsin

Sende bi sorun çıktı mı peki Hsg sonucu ne çıktı

İnşallah güzel sonuçlar alırız benim anestezili olmasına rağmen sonrasında bayağı ağrım oldu sen nasıl dayandın ona Allah daha fazla acı yaşatmadan nasip etsin
Yorumları okuyarak dayanırım dedim. Şimdi gözümün gördüğüne anestezili çektirin diyorum. Ağrıdan bayılacaktım ama benden önce giren öyle olmadı. Kişiye göre mi değişiyor yoksa kapalıyken açıldığı için mi bilmiyorum valla

Korunmayla ilgili bişey dememişti doktor korunmamıştım o yüzden

İkinci kızım hsg çekildiğim ay hamile kaldım suan 2 yaşında 3.bebiş istiyoruz hsg cekıldım doktorum yöne korunma sakın değerlendir dedi birde benim yumurtlamam geç oluyor zaten ilaç etkısı kalmamış oluyor sizin ovulasyonunuz ne zaman

Benim regl günüm geldi korunmadım da zaten ama yine olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…