HSG(rahim filmi) Hakkında Yardıma İhtiyacım var.

Despairr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2017
14
13
32
Merhaba arkadaşlar,
Çoğu kez bu siteyi sessizce takip ediyor, birçok konuda fikir alıyorum. Hepinize öncelikle teşekkürler.
29 yaşındayım, 14 aydır bebek istiyoruz ama bir türlü olmadı. Eşimde herhangi bir sorun yok, benim de ultrason ve muayenede herhangi bir sorunum çıkmamıştı. Önce doktorumla femara + ovitrelle ile 2 ay denedik. Çok güzel foliküller gelişti, her şey yolunda gitti ama maalesef sonuç olumsuz oldu. Hsg’den korkumdan uzun zamandır erteliyordum açıkçası ama bugün artık daha fazla dayanamayarak filmi çekildim. Sonuç temiz gelir diye beklerken bazı problemlerle karşılaştık. Bugün 6-7 doktordan fikir alma imkanımız oldu, kimisi laparaskopi dedi, kimisi bekleyin 6 ay dedi. Ancak hafta sonu olunca yüz yüze gösterme imkanımız olmadı. Sanırım büzüşme var ama aynı zamanda karın içine de sıvı akmış. Sonuçlarımı ve filmimi ekliyorum, umarım bana fikir ve umut verecek arkadaşlarımız vardır.
biraz uzun oldu ama hakkınızı helal edin.

Eklentiler

• EFFF9E7E-41B6-4A00-B4C6-499CFB0E6FA2.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 124
  • 33D7D0E7-5A05-41D1-A97C-DCAC7CCFF139.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 188
Canım tek ablacığım tüplerin açık ve tıkalı değil . Yani bu çok iyi birşey. Normal yolla olabilir.

Canım tek ablacığım tüplerin açık ve tıkalı değil . Yani bu çok iyi birşey. Normal yolla olabilir.
Umarım öyle olur. Bazı hocalar laparaskopi deyince hemen biraz korktum ve çok üzüldüm. Sonucu aldığımızdan beri iki gözüm iki Çeşme olumlu bir şey duymak istiyorum. İçime su serptiniz biraz teşekkür ederim.

Merhaba, banada tüplerinkapalı dendi hatta bu yüzden 3 tüp bebek denedim ve olmadi ama sonra anestezili hsgden sonra tüplerim açıldı ve doğal yoldan hamile kaldim hem de ilk ay şu an 1.5 aylik hamileyim.o ilk doktorada hakkım haram olsun güya 2 tüp bebek merkezi açmış bu işte iyiymiş vs. Insanın aklına anestezili hsgçekmek gelmez mi? Ağlaya ağlaya çekinmiştim uyanıktım yani ölüyorum sandim ilk 2 tüp bebeği o kadınla ya ptim sonra 3. Erkek doktorla yaptik o da akıl edemedi. Sonra başka bi kadın doktora gittim o da bana hemen laparoskopi dedi ve ben şok neye uğradığımı şaşırdım.2 ay doktora fln gitmedim sonra özel değil tıp fakültesinde profesörle görüştüm allah razı olsun ondan gözümüzü açtı hemen anestezili hsg istedi disarda çekindim ve sağ tüp açık yazıyordu raporda sonra doktor dediki hayır her iki tup açık gözüküyor dedi 2 ay deneyin olmazsa tedaviye başlarız dedi. Ve o ay hamile kaldim cok şükür. Bu doktor işi gerçekten piyango mu dersiniz şansmi dersiniz bilmem ama bi zaman varmış demekki. Umarim sizde hamile kalırsınız.caninizi sıkmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…