hsg(rahim filmi) çektirenler

Merhaba. Evet gectirdim Çok şükür Allah'ıma tüplerim açıldı
Çok sevindim sizin adınıza. Ben de hsg çekildim tüplerin tıkalı birisi de kesin hidrosalpenks dediler. Cevat hocaya görüntüleri gönderdim birisi kesin açık tıkalı falan değil diğeri de açık gibi duruyor ondan emin değilim dedi. Çok eski teknikle çekilmiş doğru sonuç vermemiş dedi. Cevat hocaya gideceğim biri kesin açık, açık çıkmazsa senden ücret almam o kadar eminim bak söylüyorum dedi. Çok üzülmüştüm biraz umutlandım. Tekrar hsg çekilince açık çıkabiliyor yani. O yüzden yazdım size

Evet evet çıkabiliyor yani benim kesin tikaliydi ama ikinci çekim de açıldı. Mutlaka ikinciyi cektirmenizi tavsiye ederim. Cevat hocaya gitmedim ama hakkında çok iyi şeyler duydum imkanınız varsa mutla gidin derim.

Canım öncelikle geçmiş olsun hiç üzülme benimde hsg de sağ tüp kapalı sol tüpte birikintiler vardı cevat bayrak hocaya gittim bugün selektif salpingografi yöntemiyle açtı istersen internetten bir bak görüntülerini gönder açılır veya açılmaz diye bilgi veriyor denemeye değer bence canım

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Cevat hocayla görüştüm görüntüleri attım buna bakıp bişey diyemem görüntüler eksik tekrar çektirmen gerekiyor dedi vesile oldu bana çok şükür. Tekrardan cektirdigimde tüpler acilmisti çok şükür

Merhaba üstünden zaman geçmiş konunun merak ettim bende. Benim durumda aynı 3 kere denemiş teknisyen bana dedi geçiş yok tıkalı gibi ama doktor söyler net bir şey dedi. Sizin son durum nedir acaba şuan nasılsınız?

Merhabalar. Ben tedavi için doktora başladığım da doktor görüntülerin yetersiz olduğunu söyledi ve tekrardan rahim filmi istedi. Bende çektirdim ve tüplerim açık çıktı. Fakat hala gebelik yok maalesef

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Tüplerinizin açık çıkması mükemmel haber sevindim sizin adınıza.
Darısı başıma olsun. Allah gönlünüze göre versin kucağınız boş kalmasın Hayırlı evlatlar nasip eylesin bütün hak eden ve isteyen herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…