Hsg den sonra boyle olan ve sonrasinda hamile kalan varmi

Allah korusun ....

Malesef bende pıhtılaşma ve kan uyuşmazlığı var oda şuan boş kese

Yüksekse pozitif çıkar ama en doğru sonuç sabah ilk idrarla olan tabiki

kızlar hsg sonrası hamilelik oluştumu sizlerde bende bu ay cektirdim bekliyorum umarım güzel sonuc alırım

Hanımlar ben 6 gün önce rahim filmi çektirdim dün akşam ilişkiye girdik ben üste erkek altta olacak şekilde boşalma oldu. Böyle bir pozisyonda rahim şekli bozulur mu lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var

Hanımlar ben 6 gün önce rahim filmi çektirdim dün akşam ilişkiye girdik ben üste erkek altta olacak şekilde boşalma oldu. Böyle bir pozisyonda rahim şekli bozulur mu lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var
Bence bozulmaz yani neden bozulsun ki rahim şekli doğuştan oluşan bişey zaten spermin gitmesini önler diye mi soruyosunuz

Bana doktorum yüz üstü ilişki önermişti. Hsg ben de çekildim ilk ay hamile kaldım hatta bebeğim doğdu bile. İnşallah size de nasip olur en kısa zamanda

Bana doktorum yüz üstü ilişki önermişti. Hsg ben de çekildim ilk ay hamile kaldım hatta bebeğim doğdu bile. İnşallah size de nasip olur en kısa zamanda
Maşallah sübhanallah ne güzel sağlıkla büyüsün bende dün cektirdim rahîm filmi daha önce çekildim bir tüp kapalıydı şimdi o da açıldı. Doktor 6 ay süre verdi Rahim filminden sonra gebe kalanlar var dedi inşallah benim de olur başka sorunumuz yok çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…