Hsg den sonra boyle olan ve sonrasinda hamile kalan varmi

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
512
-26
28
Kızlar 1 hafta once hsg çekildim 6 aydır çocuk istiyoruz normalde her ay yumurtalama günümde kasikta agri olurdu hsg den sonra bugun karnımda batma oluyo tam tersi sanki karnımın sol tarafında ortasında bir doluluk hissediyorum psikolojik mi bilmiyorum ama acaba hamile mi kaldım:)))

D duygu7434 merhaba bende 13 gün önce hsg çektirdim. Bende de batma var. Reglime 5 6 gün var bekleyip test yapacağım. Ya da regl olacağım bilmiyorum beklemedeyim

D duygu7434 merhaba bende 13 gün önce hsg çektirdim. Bende de batma var. Reglime 5 6 gün var bekleyip test yapacağım. Ya da regl olacağım bilmiyorum beklemedeyim
Ben bugün test yaptırdım 0.100 çıktı. adetime 9 10 gün fln var ama hsg filminin çekildiği ilk günkü gibi karnımın üst tarafında sag tarafta sanki kaburgam agriyo ve batma oluyo sürekli ve gaz hareketleri oluyo bu aralar göğüslerimde hassas acaba hamilelik varmdir neden böyle acaba

D duygu7434 merhaba adete 10 gün varken sonuç çıkmayabilir.. Bence bekleyin regl geçince ya da 2 3 gün kala test yapın. Ben gecikirse yaparım üzülmek istemiyorum. Bende de ağrılar var fakat psikolojik olabilir

Dayanamdim kimisinin 10 gün kala fln çıkıyormuş Bi umut varsa çıkar ümidiyle gittim beklicem bakalım inşallah güzel haberler alırız

D duygu7434 cok erken öğrenmek de iyi değil diyorlar sürekli kan vericeksiniz beta yükselmiş mi diye takip edilecek vs.. İnşallah canım vardır bir zamanı pozitif düşün
İnşallah 1 hafta fln var sanırım :) bu sabah bir uyandım belim kopacak kadar agriyo goguslerde damarlasma olmuş şüphelerim iyice arttı regle kadar pek bel ağrısı olmazdi 3 gün önceden regl agrisi başlardı sadece hiç böyle baya önceden kopacak kadar belim agrimamisti hayırlısı oldun yinede umutlanmak üzülmek istemiyorum hemen

Çok hayali gibi tam belli olmuyo keske kan testi yaptirsaydin cnm en temizi kasetlerde adetten sonra cikiyo diye biliyorum ama erken testlerle de de erken çıkabiliyor bazen inşallah hamissindir :)))
Yok canım, net adet olacağım ağrılarım başladı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…