Hsg den sonra boyle olan ve sonrasinda hamile kalan varmi

Eki Görüntüle 3255571
Ben test yaptım adete 1 gün kala... Sonuç bu
Hsgden sonra ümidinizi kaybetmeyin. Ben hsg çekildiğim ay hamile kaldım. Eğer başka bir sorun olmadığından eminseniz(sizin ve eşinizin) ihtimal gerçekten çok yükseliyor. Rabbim hayırlısını nasip etsin

Bende pcos var ama değerlerim vs hepsi normal doktor sorunun yok dedi eşimin sperlerinde problem var şimdi ovülasyon testi yaptım öylesne silik çizgi çıktı

Eklentiler

• IMG_3258.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_3257.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 33
Hsg çekildiği ay hamile kalmak önerilmiyor radyasyon olduğu için beni uyaran olmadı hamile kaldım ama kimyasal oldu ama sonraki ay tekrar hamile kaldım şükür

Hsg çekildiği ay hamile kalmak önerilmiyor radyasyon olduğu için beni uyaran olmadı hamile kaldım ama kimyasal oldu ama sonraki ay tekrar hamile kaldım şükür
F Faattoss Öyle ama hsg çekilen ay gebe kalıp hayırlısı ile doğum yapan kişiler de var.
Bence rahmin yapısına göre Dr korun ya da korunma gibi yorumda bulunuyor.
Hayırlısı olsun

F Faattoss Öyle ama hsg çekilen ay gebe kalıp hayırlısı ile doğum yapan kişiler de var.
Hayırlısı olsun
Ben malesef büyük bi hayal kırıklığı yaşadığım için korkuyorum o yüzden uyarmak istedim hsg çekildikten sonra kimyasal gebelik geçirdiğim için

Kızlar hayırlısı olsun inşallah bende okumuştum buradan tüpler açılıyor diye ama benim 3 ay sonra kaldım benim düşüklerim oldu belkide ondan herkesin bünyesi kendine göre
folik asit kullanıyor musunuz

Ben malesef büyük bi hayal kırıklığı yaşadığım için korkuyorum o yüzden uyarmak istedim hsg çekildikten sonra kimyasal gebelik geçirdiğim için
F Faattoss anladım canım sagolsun güzel dileklerin içinDr bisi demedi bizde denemeye devam ettik bakalım ne olacak sonunda regle 2 gün var. 1 yıldır bekliyorum Rabbım sağlıkla nasip etsin

M Meyremasya merhaba teşekkürler. Sonucunda gebe kalıp doğum yaptınız değil mi?
Evet folik kullanıyorum ben
F Faattoss Sizlere bir sorum var benim her ay 3 4 gün erken reglim oluyor. Örneğin geçen ay 7'sinde regl olduğum için bu ay 3'unde bekliyorum. Bu durumda 3 unu mi beklemeliyim yoksa 7'sine kdr mi beklemeliyim. Sizler nasıl hesap yapıyorsunuz? Ortalama 27 28 günde bir regl oluyorum

7 sine kadar bekle bence acele etme sabırlı ol Allah hakkında hayırlısını versin inşAllah

Amin inşAllah tabi ben 3 yıl önce yaptırmıştım hsg o ay kimyasal oldu ama üstüne hemen gebe kaldım şimdi 3 yaşında bi oğlum var maşAllah
Allah bağışlasın :) ben bu sabah test alıp denicekfim ama afedersin tutamadım saat 7 gibiydi 8 de tekrar uyudum şimdi uyandım acaba şuan erken gebelik testi alıp yapsam olurmu ilk idrarla diye biliyorum oyuzden Bi bilgin varmi yada şuan uyuduğum için hcg yine birikmişmidir veya farketmez mi simdi alıp yapsam evde rüya gördüm çift çizgi olarak belkide bilinçaltı....

Hayırlısı olsun
çok büyük risk.

bende hsg çekildiğim ay hamile kaldım. ama bebeğin kalbi durdu 9. haftada.
kürtaj yapıldı. şimdi rahmimin normale dönmesini bekliyorum. 3 ay korunmanız gerek dedi doktor.
sağlıklı doğum yapanlarda var evet ama kayıplarda çok.
risk almaktansa 1 ay beklemek en iyisi.
sonrası derin acı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…