HSG ÇEKTİRDİĞİ AY HAMİLE KALAN HANIMLAR YARDIMMMM

Hanımlar selam.
Bu cumartesi nasipse hsg çektireceğim. Tavmergende tedaviye başladık.
Doktor hsg çektirdikten sonra 1 hafta cinselliği yasaklıyor. benim bildiğim hsg çektirdiğiniz ay da dahil denemeler yapabiliyorduk.
sebebini sorduğumda yumurtalıklar ışın aldığından sorunlu gebelik olabilir dedi.

hsg çektirdiği ay hamile kalan hanımlar var mı? bir problem yaşadınız mı?
Benimde yasaktı ama yine de ilişki oldu ama gebelik olmadı malesef

Kuzu ben hsg cektirdim doktor bana basta 2 3 gun bekle dedi lekelenme oldugu icin sonra antibiyotik yazdim bitene kadsr iliskiye girme bebege zarar olur dedi aklim karisti kullandin mi sen
Evet kullandim 10lu ve dusuk dozda antibiyotikti ama iliski yasagi vermedi istedigin sekilde olabilir dedi. Karnimda agri vardi gecmeyen kendim bekleyim dedim 3 gun bekledim 3 gun sabah aksam ilac ictim. Sonra devam etti ama sunuda soyleyim bende endiselendim vucudumda ilac varken bebek olusursa etkilenirse diye ama sonradanda en az 10 gun sonra olusuyo ve o zamana kadar ilac atilir diye dusunerek rahatladim. Yoksa doktorlar kesin yasak derdi iliski icin.

Evet kullandim 10lu ve dusuk dozda antibiyotikti ama iliski yasagi vermedi istedigin sekilde olabilir dedi. Karnimda agri vardi gecmeyen kendim bekleyim dedim 3 gun bekledim 3 gun sabah aksam ilac ictim. Sonra devam etti ama sunuda soyleyim bende endiselendim vucudumda ilac varken bebek olusursa etkilenirse diye ama sonradanda en az 10 gun sonra olusuyo ve o zamana kadar ilac atilir diye dusunerek rahatladim. Yoksa doktorlar kesin yasak derdi iliski icin.
Monodosk yazdi bana dışı kahverengi kapsüllü bi ilac sabah aksam 7 gun icilecek

Benimde prolaktin sorunum var aşırı yüksek değil 39 çıkmıştı ama doktor yinede dostinex verdi pazartesi başlıcam hemde rahim filmi çekilince inşallah bu ay olur diyorum. Polip rahim filmi sırasında mı belli oldu yoksa normal muayene sırasında mı ?
İnşallah olur 🙏 normal muayenede belli oldu adetten sonra gittiğimde

Yok şükür enfeksiyon olmadı hiç ama hamileliği de hala bekliyoruz 5 gün var adetime şiddetli bel ve kasık ağrısı var inşallah hamilelik belirtisidir 🙏

X