HPV'yi ( Genital Siğil ) 1.5 ayda yendim !!

Peki neden oluyor bu virus?Yani ona da baska kadindan mi bulasiyor yoksa temiz olmamaktan mi
canım bunun temizlikle alakası yok ilişki esnasında sadece genitale tutunan bir bulaşıcı bir virüs illet diyim daha iyi olur nalet olası baş belası erkeği suçlamak nekadar dopru bilmiyorum ama cinsel yolla bulaşan bir hastalık sonuçta

canım bunun temizlikle alakası yok ilişki esnasında sadece genitale tutunan bir bulaşıcı bir virüs illet diyim daha iyi olur nalet olası baş belası erkeği suçlamak nekadar dopru bilmiyorum ama cinsel yolla bulaşan bir hastalık sonuçta
Yani acik konusmak gerekirse sunun icin soruyorum bizim bi tanidigimizin basina geldi kadin 50 yasinda falan ve kocasi imam kocasina konduramiyor ama acabalar kafasini yiyiyor

Valla bu iş imama falan dinlemiyor uçkuruna sahip çıkamayan çok afedersiniz sinirleniyorum şimdi ağzımdan bişey çıkacak yurtdışına çıkıp yabancı kadınlardan getirdiler bu pisliği başımıza

Sende sorun göremiyorsan gidip dengeni bozma 6 ayda bir smear yaptır yeter yoksa hpv DNA yaptırırsan sonra benim gibi
Smear yeni yaptirdim temiz cikti canm aslinda asisini olmak istyrum tam sinirdaym yas 27

Bu hastalık smear testinde çıkmıyor hpv DNA testi ayrı oluyor gardasil aşı vurdur 4 tipe karşı koruyor en azından korunmuş olursun o tiplere karşı bende mesela hiç bir siğil yok benim tipim belirti vermiyor Muş sinsi şeytan
Onu doktordan ayriyetten mi istemeliyim canim

Sigil oldugunu nasil ogrendiniz ? Belirgin mi sogiller yada kasinti mi vardi ?

Benim surekli kasiniyor sadece ici de degil dis kismi ustu aldi kenari acaba bende de olabilir mi

merhaba içinizde hala hpv olan varmi bende de kondilom vardi bi tane yaktirdim ve kizim. tam kizlik zarimin ustunde sigil var sizleride ic bolgede miudi . oaraya sirke mi surdunuz. neler iyi geliyor bana anlatirmisiniz

virusu alali uc yil oldugu halde iki ayonce dis ic dudaklarin icinde cikmisti yaktirdim . simdi cok icte var . vede agzimda da var

Arkadslar bunun tek bir cozumu var o da ameliyat'; sigilleri yakilmasi falan hikaye cunku tekrarlama ihtimali fazla. Traslama yontemiyle sigillerin oldugu deri kaldiriliyor. Ben bir bucuk ay once ameliyat oldum simdilik her sey yolunda gecmis olsun
Bende de çıktı genital siğil ve cok korkuyorum. İki doktora gittim anlamadılar. İki gün sonra hpv tedavisi yapan bir doktor buldum ona gitcem. Genellikle koterle yakarak yaptıgını söyledi. Sen ne ameliyatı oldun. İçlerde de var malesef. Oralar nasıl ameliyat olur acaba.

X