Hpv

Neden her şey bu kadar zor ya

Ya tuvalet vs olayını geçersek sadece cinsel yolla bulaşan bir hastalık değil mi ?

söz konusu bilgi edinmek olduğunda kolaya kaçan insanlar yüzünden
Bunlar da evde otururken cinsel hastalık kapıyor arkadaş.günde 3,4 erkekle yattığımı bilirim.vajinal enfeksiyon bile olmuyorum.ben de onu anlamıyorum.

Bunlar da evde otururken cinsel hastalık kapıyor arkadaş.günde 3,4 erkekle yattığımı bilirim.vajinal enfeksiyon bile olmuyorum.ben de onu anlamıyorum.

Valla bende anlamadım yaa, yani Allah korusun ben şimdi hpv olsam kocam beyin ağzına tükürmem lazım. Evde kendi kendime nerden kapacam. Bu kadınlar nasıl birşey demiyor kocalarına anlamıyorum.

Merhaba geçmiş olsun doktor değilim ama bu konuda okadar bilgim var ki yazmak istedim hpv nin 2 türü var birisi siğil yapar diğeri kanser yapar ben kansere bir adım kala teşhis aldım ameliyat oldum ve 2 sene içinde vücuttan tamamen attım korkmayın sizinki basit denecek bi tür ama mutlaka aşı olmanızı tavsiye ederim

Abla büyük ihtimalle hpv almışsınız eşinizden bu süreç biraz zor ve uzun ama merak etme atlatırsın bi süre eşinle cinsel ilişkiye girme bence veya korun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…