HPV GENİTAL SİĞİL

ecemin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2024
7
0
20
merhaba 20 yaşındayım bundan 1.5 ay önce genital bölgemde içte ve dışta siğiller vardı dıştaki siğilleri kremle geçirdim fakat içte hala siğillerim var doktorum hov6 pozitif olduğumu smearımin de Cin1 çıktığını söyledi 3 ay boyunca bana smear için bir ilaç verdi onu sıkıyorum her gece Deflgyn belki kullananlar vardır benim buraya yazma amacım bu içerdeki siğiller nasıl geçecek ameliyat parası olmuş ne kadar ameliyatsız bunun bir çözümü yok mu bağışıklığımı güçlü tutmaya çalışıyorum ahcc kullanıyorum 1 aydır 2 ay daha devam edeceğim ve bağışıklık güçlendirici şeyler yiyip içiyorum ama çok yoruldum içerdeki siğillerde hiç azalma yok ameliyat parasını karşılayacak gücüm de yok eğer bu durumu yaşayıp atlatan varsa yazabilir mi..

onun bir ücreti var mı vajina içi de koterle ykaılıyor mu doktorum koterizasyon düşünülebilir dedi
Devlet ya da üniversite hastanelerinde ücret yok diye biliyorum arayıp sorarsınız gitmeden, koter aleti var mı ve ücreti

Benımde vajina içi siğillerim var normal dışardakini nası yakıyosa içerdekini de öyle yakıyo 5bin tl falan canım ne 50bini

Evet suanda bile en fazla 8bin 50bin ne ya benimde suan vajina ici sigillerim var aldarayla gecirmeye calisiyorum

bu lanet siğillerle aylardır uğraşıyorum aylardır. yaktırdıkça başka bölgelerden çıkıyor deliricem artık. kaşıntısı cabası havalar sıcak genital bölge terlediği için ekstra kaşıntı oluyor. bugün yine bir korku ve kaygıyla hast gittim dış genitalde sertlik yok dedi. içeri baktı vajina içinde siğiller varmış. inanılmaz korkuyorum devlet hastanesinde yakılacak bu acıya dayanabilir miyim bilmiyorum. daha önce devlet hastanesinde vajina içindeki siğilleri yaktıran varmı??

Dıştaki siğilleri hangi kremle geçirdiniz aceba

Arkadaşlar merhaba lütfen cevap verin çok kötü bir haldeyim. Vajinamda siğiller var dışında ve içinde dışında ki siğiller yakılıyor veya donduruluyor biliyorum peki ya içinde ki siğiller nasıl çıkarılıyor vajina içinde ki siğiller de yakılıp dondurulur mu yoksa genel anesteziyle ameliyatla mı tedavi ediliyor vajina içinde ki siğiller vajina içinde siğil olan biri cevap versin lütfen vajina içinde ki siğillerin tedavisi nasıl oldu

Diş sigiller için yüzde 2 lik logal sölüsyon kulak çöpü ile.ustune sürdüm geçti çok şükür. Tavsiye ederim ayrıca yüzde 2 lik logal sölüsyon ile simdi vajinal duş yapıyorum inss şifa olur

Aldara kullandınız mı benim doktorum aldara verdi ama bir işe yaramadı uzun bir sürede kullanmadım aslında sizin ne kadar zamanda geçti ve doktorunuz mu önerdi

Aldara kullandınız mı benim doktorum aldara verdi ama bir işe yaramadı uzun bir sürede kullanmadım aslında sizin ne kadar zamanda geçti ve doktorunuz mu önerdi
o kremi n az 6 ay surmeniz gerekti. hayır ben ınstagrama isude hanim var takip edin ona sordum o tavsiye etti. 3 ay oldu süreli simdi iyot sulandırip akşamları sikiyorim bölgeye

Arkadaşlar ne çok yaygınlaştı bu hpv yoksa yıllardır olan birşeydi şimdi mi popüler oldu anlamadim bu işi kendimizi takip edelim sıfatı bulalım inss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…