HPV AŞISI

Mavis Deniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
1.512
453
Merhabalar hpv aşısı olan var mı? Kimisi zararlı diyor ama ben henüz bekarım. İnternetten biraz araştırdım yorumlarınızı merak ediyorum

Ben oldum canim. Gardasil denilen aşıyı 6-7 yil önce 3 doz olarak oldum. 21-22 yaşlarındaydım su an 28. Herhangi bir yan etkisini yada olumsuz tarafını görmedim. Doktorumun önerisiyle oldum zaten.

Ben de profla konustum kesin olun diyor.her ilacın da yan etkisi vardır bakıldıgında ama içiyoruz aşı da böyle bi şey yaptırcam ben de

Konuyu takipteyim bende yaptırmayı düşünüyorum yaptıranlar nasıl yan etki falan yaşadılar mi ? Öncesinde test falan yaptırdınız mı

Instagramdan ısuda diye bir sayfa kişi var . Belgeleri Vs ile herseyiyle paylaşım yapıyor bu konuda ki zamanında kendisi bu aşıyı yaptırip mağdur olan biri . Bir bakmanıZi tafsiye ederim.

Instagramdan ısuda diye bir sayfa kişi var . Belgeleri Vs ile herseyiyle paylaşım yapıyor bu konuda ki zamanında kendisi bu aşıyı yaptırip mağdur olan biri . Bir bakmanıZi tafsiye ederim.
E ben korktum simdi...Aşı olmaya hazırlanıyordum ve hatta 12 yasındaki kızıma da yaptiracaktim...Dediginiz sayfaya baktım ve dehsete düştüm..Ama gardasil aşiyı olan çok insan var herkese böyle etki etmiyorki...Demekki bazılarınin bünyelerine ağır geliyor.

Ben o sayfaya bakmadım ve bakmam :) bence hiç tereddüt etmeyin kızınıza da yaptırın bizim yaşadıklarımızı yaşamasın :) Aşı düşmanları her zaman her yerde oluyor.

Ben kimseye yapın yapmayın demem çocuğum aşili bir çocuk ve çok pismanim. Şuan Almanya ve birçok ülke bu yüzden ayaklandı. Hani o sayfalara öyle şeylere bakmayın diyenler bana komik geliyor. Mesela neye göre savunuyorlar ya da savunmuyorlar. Her iki görüşü de iyice tartip araştırmak gerek. Herkese göre mantıklısı aynı da gelmeyebilir diretmek,düşman olarak nitelendirmekte ayrı bi ironi .. Ben her görüşe saygı duyarım ama bildiğimide duyduğumuda paylasmak isterim elbette kararı vericek olan kisidir.

Aşı içeriği iyi olduktan sonra elbette faydalanmak gerek ..İnşallah yerli aşımız yakın zamanlarda olacak ben bu duruma çok sıcak bakıyorum . İllaki sıcak baksamda araştiricam en tabiı hakkım olarak içime sinerse bu durumdan faydalanicam.

Suriye yi bombalarlarken bir yandan da çoluk çocuğa yemek as vermediler ama aşıladilar ne kadarda iyiler ne hikmsetse..
Korona aşısı denendi siyahı bir bölgede ve ailelere denek olduğu bile söylenmedi küçücük bebekler annelerinin kollarında can verdiler. . Ve bunu itiraf ettiler haberlere dahi çıktı .
Hpv aşısı olan baktığınız sayfadaki hanimda inanılmaz aşı yanlısı biriyken bunlar başına geliyor ve basindan geçenleri araştırıyor hatta sempozyumlar düzenlendi birsuru kisi basindan gecenleri anlatti raporlariyla Vs.

Aşı savunan ve destek veren kişi dünya nüfusu çok azaltılmalı diye yorumlar yaparken(malum şahis biliyorsunuzdur . Dr dahı değil ama aşı fikirleri herseyi onda ) ,ve çocuklarına aşı yaptırmadiğini söylerken içime sinmiyor benim.

Ben kendimce doğru olduğuna inandığım şeyi yapacağım bundan sonra yasal hakkımda var . Başkalarına saygı duyarken düşman diye nitelendirilmek üstelik en ufak araştırma dahi yapılmadan çok incitici geliyor.

Zamanında tereyağ zararlı denilip margarin ovuldü drlar tarafından, ve hatta geçmiş yıllarda araştırma yapılırsa şu sigara markası sağlığa yararlı diye drlar oynatildi reklamlarda.
Bende birsürü sebeplere dayanarak arastirmalarimi yapıyorum . Ve saygı gösterene saygı duyuyorum.

Dediginiz şeylere katiliyorum...Benimde bu aşı konusu hep kafamı karıstirmistir..Gel gör ki iki kızimada bütün o bildigimiz bebeklik asilarini yaptirdim..Şimdide bu hpv çıktı başımıza. Hepimiz bir sekilde çare bulmaya çalısiyoruz..Hiç kimse kendisini teslim edip icerigi gerçek anlamda ne olduğunu bilmedigi birseyi damarina enjekte etmek istemez..Yanlız birsey dikkatimi çekti .Sayfayada baktim ama hiç Türk göremedim hep yurt dışı...Gardasil aşı yaptırip kötü olmus Türkiyeden birisi varmı ?.Ben hiç duymadim..

Var paylaşıyorlar başka sayfalarda var buna benzer isim olarak direk o aklıma geldi ondan onu yazdım bol hikayelerinde paylaşım oluyordu. . bu aralar çok psikolojim bozuldu bakmamaya calistim. Gerek şu çocuklarin üzerinden yapılan durumlar gerek bunlar gerek bu dünya düzeni ile ilgili konulardan.
Allah yardimcimiz olsun hepimizin ben hpv değilim ama öyle olan kişilerde eminim daha tedirgindirler insanlarda napicagini bilmiyorlar ..

Aynen öyle malesef ki..Bende takip ediyorum hatta Bir erkek yazar hocamiz var çok güzel aydinlatiyor instegram sayfasinda.. Dünyada gizli güçlerin insanlar üzerinde neler yaptiklarini anlatip bilinçlendirmeye çalışiyor.Ama bu Su hanimi yeni gördüm sayenizde takip edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…