Hpv 16 18

Ankara olsa gelecektim bende 5 tane yüksek risk var durumum daha vahim yani, ama cabalyacagım bakalım
tesekkur ederimm
biliyorsun ki atlatılan bir virüs bu. sadece işlemler falan çok yoruyor, sürekli aklımızda.
maddi açıdan da yoruyor. sen almışsındır tüm takviyeleri aşı bile olmuşsundur. geçecek elbet. canını asla sıkma. sen bu virüsle savaşacak güçte bir kadınsın bir kere. muhteşemsin :)) like literally amazing bitchhh

Ahah umarım hepimiz atlatırız :)

peki acıyor mu? ya da devlette anestezi yapılıyor mu?
merhaba, ben dun devlette kolposkopi oldum. biyopsi alindi. korkulacak bisey yokmus 10 dk surdu. lokal anestezi verdiler uyustugu icin aci agri hissetmedim. sonuclar bi aya kadar cikarmis. insallah guzel sonuclar cikar hepimiz icin.

evet aralık 15 de kolposkopi yapılacak. yanımda biri gelsin mi? yalnızım da hep eğer lazımsa biriyle gideyim
taki toka metal hic bisey istemediler sadece dosyalar ve telefonla iceri aldilar beni. refaakat edecek bi durum olmadi islem sonrasi yuruyerecek ciktim. sadece hastaneye giderken canta vs alma sadece cuzdan telefonla gidersen birine ihtiyacin olmaz.

merhaba, ben dun devlette kolposkopi oldum. biyopsi alindi. korkulacak bisey yokmus 10 dk surdu. lokal anestezi verdiler uyustugu icin aci agri hissetmedim. sonuclar bi aya kadar cikarmis. insallah guzel sonuclar cikar hepimiz icin.
Çok geçmiş olsun umarım güzel gelir sonuçlar

Merhaba İstanbul'da kolposkopi yaptıran var mı ücretleri nelerdir? Hangi doktoru tavsiye ediyorsunuz
Hangi hastaneye gittiniz ve doktorunuz kimdi lütfen yazar misiniz

Okuyan olursa diye yazmak istedim sonuçlarım cin1 cıktı. Takip önerdi dogal olarak ve herhang bir takviye önermedi. Aşı olacagım en yakın zamanda.
Çok geçmiş olsun. Sizin belirtiler neydi ,siğil varmıydı ? Genelde smear bakılıyor temiz ise Hpv istenmiyor diye biliyorum.

Çok geçmiş olsun. Smear ve hpv birlikte mi bakıldı sizde? Genelde Smear bakılıp temiz ise Hpv bakmıyorlar. Belirtileriniz neydi siğil falan mı vardı sizde veya eşinizde?

Çok geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun, smear temiz iken niye Hpv bakıldı acaba? Siğil mi vardı sizde veya eşinizde?

Çok geçmiş olsun. Sizin belirtiler neydi ,siğil varmıydı ? Genelde smear bakılıyor temiz ise Hpv istenmiyor diye biliyorum.
Hayır 16 18 de zaten siğil olmuyor. Smearım temizdi, özelde yaptırdım bilmiyorum herhangi bir belirtim yoktu hpv testini kendim talep ettim.

Yani illa bir belirti olması gerekmiyor hatta siğil yapmayanlar başta bir belirti bile vermiyor. Devlette ise talep eden arkadaslarıma hpv testi yapan drler oldu. İlla hpv için smearın sıkıntılı gelmesi de gerekmiyor

Yani illa bir belirti olması gerekmiyor hatta siğil yapmayanlar başta bir belirti bile vermiyor. Devlette ise talep eden arkadaslarıma hpv testi yapan drler oldu. İlla hpv için smearın sıkıntılı gelmesi de gerekmiyor
Anladım, benim doktorum smear aldı sonuca göre rotamızı çizeceğiz dedi o yüzden sordum

Neyden şüphelenip smear istediniz eşinizde var mıydı siğil ya da belirti? Ben smear temiz çıksada istemeli miyim Hpv?

Anladım, benim doktorum smear aldı sonuca göre rotamızı çizeceğiz dedi o yüzden sordum
Bence siz yine de hpv testi talep edin, çünkü smear temiz gelebiliyor hasar vermemiş oluyor henüz. En saglıklısı hpv, hatta bence smear pek de bir sey ifade etmiyor

Neyden şüphelenip smear istediniz eşinizde var mıydı siğil ya da belirti? Ben smear temiz çıksada istemeli miyim Hpv?
Söyledim ya az önce herhangi bi belirtim yoktu. Zaten bende siğil yapan hpv yok ki her hpv siğil yapmıyor. Ben 30 yas oldugum için yalnızca baktırmak istedim bu kadar yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…