HPV 16/18 VE TEHLİKELİ TÜRLERİ

benaleyna

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
32
7
24
Herkese merhabalar HPV belasına dahil olanlardan birisiyim bende. Bu chati açmamdaki sebep atlatanlar varsa nasıl atlattı, insanların psikolojileri, bildiğimiz şeyleri birbirimize aktarmak ve bu lanet virüsü yenmek. Ben şuan 16,18 pozitifim. 3 doz gardasil aşısı vuruldum. Bunun dışından neler yapmamız gerekiyor? Hem psikolojik hem de maddi açıdan çok zor bir süreç. Birbirimize yardımcı olalım lütfen.
GÜNCELLEME:KURTULDUM LANET VİRÜSTEN :)))))))

Son düzenleme:
Merhabalar, Gardasil'i vurdurmanız çok iyi bir miktar direnç kıracaktır. Tamamen engellemez ve yok etmez ama size bağışıklık hücreleriniz savaşırken yardımcı olur.
Takipte kalmanız çok önemli, 6/9 ayda bir duruma baktırmanız önemli. İhmal etmeyin
BU süre içerisinde de sağlıklı beslenmeye çalışın
Sİgara içiyorsanız kesinlikle bırakın ( bu kesin)
Hayatınızda stress yaratan insanları çıkartın. Kimse için değmez.
Egzersiz en büyük dopingtir. Kalp ritminizi hızlandıran egzersizler (koşular , hiit antrenmanları ) seratonin endorfini destekler bağışıklığı güçlendirir.
Ahcc'nin kanserojen hücreler üzerine hala %100 bilimsel olmamakla birlikte kanıtları var ama size zararı olmayacağından tüketin derim. Ancak ekonomik durumum gerçekten kalmadı diyorsanız onu biraz daha sonra tercih edip. İmmune sistem destekleyicileri ( beta glukan, çinko, c vitamini, d vitamini ( d vitamininiz düşükse mutttlakaaa takviye), propolis)
Bitki suları çayları mayları içmeyin. Bir işe yaramaz ama hayatınızda aşırı kahve tüketimi varsa yeşil çay ile değiştirebilirsiniz.
Yeşil çay anti-oksidan miss gibi.
Sarımsak soğan tüketmeye çalışın.
Ve güzel uyuyun. Uyku dünyada bize verilmiş iyileşme hediyesidir.
11 de uyumaya çalışın, hipofiz bezi aktivitesi önemli.
Ve onun bir virüs olduğunu unutmayın.
Sizin de kapı gibi bağışıklık sisteminiz olduğunu.

Ben kurtuldum 31.59 tipdi..Öncelikle kendine uzman bi Dr bulup 16.18 tehlikeli tipler aktif siğiliniz varmı? Artı hpv alanında uzman bir doktor bulup vajina duvarını rahmini ara ara kontrol ettirmeni tavsiye ederim herhangi bir değişiklik oluşuyormu diye..(her Dr anlamaz bu yüzden hpv ilgilenen sadece yakma işlemi yapmayan vajina içine cihazla ve kamera ile giren sana gösteren de bulmanı tavsiye ederim kendi doktorun olacaksın bu süreçte) artı benim bağışıklık sistemi 5 yılda attı vücuddan bu kişiye göre virüs yüküne göre değiştiğini düşünüyorum çünki ben ağır atlattım bol siğilli 2 yıl geçirdim diyebilirim hem makat hem vajina iç. Dış zordu yani ve genital bölgeni Laser ya da ağda usulüyle temizle jilet vesaire kullanma havluların sana özel olmalı başkası kullanmasın bulaşıcı çünki bütün eşyaları. Aile bireylerinden ayrı yıkanmalı 50.60 derece yeme içme uyku düzenlenmeli bağışıklık güçlenmeli var olan siğil varsa yakılmalı ….

Ben 4 yıl önce hpv 16 18 pozitif çıktı. 4 yıldır test yapıyorum negatif çıkıyor. Kurban olduğum Rabbım. Vucud direcine bağlı hpv atmasi

Ahcc nedir

Hangi belirtiler vardı sizde?

Merhaba tedavinizi oldunuz mu süreç nasıl ilerledi Bnde de tip 58 pozitif geldi Dr gittim de cin1 çıktı biyopsi sonucunda da cin3 geldi. Bu konuda uzman bir Prof buldum ve ona tekrar gittim kolposkopi ve biyopsi için tekrar leep yapılacak.su an ilk dr nin biyopsi aldığı yerin iyileşmesini bekliyorum ve çok tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…