Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoş geldiniz, ben denk gelmedim sanırım. Sayfanın personelden sorumlu kişisi olarak kendinizi tanıtırsanız sevinirim 😂 😂

hemmen :)

yıllardır - ilk genç kızlık dönemimden beri buralardayım. iyi bir okuyucuyum :KK70: kk da olmaktan mutluyum, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :) heyecanla beklediğimiz bir minik var artık hayatımızda, henüz başlamadım ama çok yakında ona da kitaplar okumaya başlamak istiyorum. :)

yıllardır - ilk genç kızlık dönemimden beri buralardayım. iyi bir okuyucuyum :KK70: kk da olmaktan mutluyum, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :) heyecanla beklediğimiz bir minik var artık hayatımızda, henüz başlamadım ama çok yakında ona da kitaplar okumaya başlamak istiyorum. :)

Benimki 5 yaşında kitap okumadan uyumuyor. Bazen çok yorgun oluyorum ağlıyor lütfen oku diye. İnşallah seninki de öyle olur ❤️

Çok memnun oldum:KK200:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X