Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ucansupurge gibi uzun isimden sonra 4 harfli Ziya garip geldi. Yalniz UcanSupurge UcanSupurge da daha önce adını soyadını yazan insan 😅
Ziya yi ayrı düşününce çok güzel konsept ama züpürge zaten çok iyiydi ya şimdi alfa gibi mi olacak acaba :confused:
İsim soyisim olayına hiç girmiyorum 🤪

Ziya yi ayrı düşününce çok güzel konsept ama züpürge zaten çok iyiydi ya şimdi alfa gibi mi olacak acaba :confused:
İsim soyisim olayına hiç girmiyorum 🤪
Zii- ya çok tatlı bi söylenişi yok mu 😅 Hem anlamı da da güzel ' ışık'.Şener Şen i de cok severiz 😍
Benim kendim için bulduğum yeni nick 2 harfli sadece 2 😅

Günayyydınnn ❤

Mutlu pazarlar 🌸🍀🌸🍀🌸🍀

fedbcbfce7b71849ffdced6a7fa387b8.jpg

Bak bende Eo yaparım görürsün :KK53:
Sana da eo uyar😅 tamam ikimiz de yapmayalım. Ama pi yi düşünecem🤭
Yalniz pazar pazar herkes uyurken biz UcanSupurge UcanSupurge dan başlayarak açıkoturum yapar gibi olduk. Ve herkes yine uyumaya devam ederken ben birazdan kahvaltı sonrası derse gidecegim🙄

Sana da eo uyar😅 tamam ikimiz de yapmayalım. Ama pi yi düşünecem🤭
Yalniz pazar pazar herkes uyurken biz UcanSupurge UcanSupurge dan başlayarak açıkoturum yapar gibi olduk. Ve herkes yine uyumaya devam ederken ben birazdan kahvaltı sonrası derse gidecegim🙄
Pi alınmıştır kesin diyorum birazdan bakacağım 😅 çok erkenmiş dersin, kolaylıklar diliyorum 💜

Bende senin sayende maşallahın varlığından haberdar olmuş oldum :KK70:
Okuyamıyorum bu aralar 😥 geçen ayın ortasında başladığım kitaplar elimde hala, alamut'a da PDF ten başlamıştım oda gitmiyor, genel bir okuma sorunum var aşmaya çalışıyorum 😔

Geçmişi hiç okumadım uğrayamadım da ela önemli bir durum yoktur inş

Bende yüzlerde bir yerdeyim canım ,merakla ilerliyorum ama sevdim ben şuana kadar 😍
Piknik falan vardı okul ile sonra tadilatı başlattık evde o yüzden bıraktım elimden yoksa okutuyor kendini 🤗

Tadilatta maddi manevi kolaylık diliyorum kukriş inş dilediğin gibi olur her şey ❤

Bu nasıl tatlı bir muhabbet 🧿🧿 çok hoşsunuz
💜
Geçmişi hiç okumadım uğrayamadım da ela önemli bir durum yoktur inş

Tadilatta maddi manevi kolaylık diliyorum kukriş inş dilediğin gibi olur her şey ❤
Önemli bir şey yok Bonuscuğum biraz tembellik yapıyorum galiba, kitabı alıyorum elime en fazla 20 sayfa okuyup bırakıyorum. Dünden beri zorluyorum geçecek inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X