Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi isim değişikliğinin sorulması konusulmasi neden sorun oluyor ki. Bı ara konuşulup öylece kaldı. Belki şimdide değişebilir diye sordum. Sadece değişmeyecek denmesine neden diye soruyorum.nicin rahatsız olundu anlamadım..herkesin herşeyi sorup konuştuğu bı grup olunduğunu düşünüyordum. Kararların sorgulanmadigini bilmiyodum.
Karar sorgulanması değil canım. Ama bu kadar emek veren birinin karar verme yetkisi de olmalı diye düşünüyorum. Bu yüzden başkanımızın tercihi bizim için önemli

Bi isim değişikliğinin sorulması konusulmasi neden sorun oluyor ki. Bı ara konuşulup öylece kaldı. Belki şimdide değişebilir diye sordum. Sadece değişmeyecek denmesine neden diye soruyorum.nicin rahatsız olundu anlamadım..herkesin herşeyi sorup konuştuğu bı grup olunduğunu düşünüyordum. Kararların sorgulanmadigini bilmiyodum.
Yoo rahatsız olunmadı ya da olmadım. ama değişim olsun dendiği zaman herkesten farklı bir görüş çıktı ve karışıklık oldu sonrasında Çoğunluk olarak hepimiz böyle kalmasına destek verdik ve konu kapandı.

Abumrabum

Tokyo'dan başlayarak, İstanbul, Roma ve Kudüs ekseninde dönen bir yolculuk. Japon Sümerolog'un öldürülmesiyle birlikte polislerin ipucu ile İstanbul'a gelmesiyle Mossad, CIA, MIT ve Türk Emniyeti’nin de katılmasıyla sıradan bir cinayet olmadığı anlaşılır. Cinayet araştırıldıkça altından çok daha farklı şeyler çıkmaktadır.
İskender Pala okurken ister istemez bahsettiği şeyleri incelerken buluyorsunuz kendiniz. Genel olarak Pala'nın kitaplarını severek okuyorum . bu kitabının da dili akıcı. Merak uyandırıcı etkileyici bir kitap. Tarih severlerin beğeneceğini düşünüyorum
Hiç okumadım İskender Pala acaba hangisi ile başlanmalı calcim🤔

Hiç okumadım İskender Pala acaba hangisi ile başlanmalı calcim🤔
Kayıp Tanrılar ülkesi mi beğendiysen bunu da beğenirsin, konuları birbirine çok paralel.
Sevdikler benim OD, Babil de ölüm İstanbul'da aşk, Karun ve anarşit. İlk sırada benim için Karun ve Anarşist gelir
😍

Kayıp Tanrılar ülkesi mi beğendiysen bunu da beğenirsin, konuları birbirine çok paralel.
Sevdikler benim OD, Babil de ölüm İstanbul'da aşk, Karun ve anarşit. İlk sırada benim için Karun ve Anarşist gelir
😍
Evet onu sevmiştim ,dur ben bakayım bunlara sağol canım 💜geldi yine benim kitap alma perilerim🤭

3. Kitap neymiş :süslü:
IMG_20220420_224733.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X