Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben niçeyi bırakmıştım, korsan olduğu için berbat bir baskısı vardı. Kütüphanede bulursam alıp okuyacağım, kitabı çok sevmiştim ama işkenceydi okumak :) önce Niçeye onunla başlamak istiyorum 🥰
Araya biraz zaman koyabilirsin tekrar okumak için

İyi gidiyor da ben iyi gitmiyorum 🙈 kitap okumaya geri dönemedim bir türlü. Çok az okuyorum, dün hiç okumadım. Nasıl kendime gelebilirim ya? :110:
Belki şu an okuduğun kitap sarmamıştır. Yeniden kıtap okuma isteğin gelene kadar başka hobilerle ilgilenebilirsin. Yada okumayi cok isteğin bir kitap ile dene.
Yaa bebekle ilgilenmem de gerekiyor elbette ama bu sefer biraz psikolojik çöküntüden dolayı😑
Covid giderken ardinda bu ruh halini bırakıyor maalesef bazı kan gruplarındakıni özellikle. 😞 Inşallah bir an önce yasam enerjine ve sevincine yeniden kavuşursun 🌺

Belki şu an okuduğun kitap sarmamıştır. Yeniden kıtap okuma isteğin gelene kadar başka hobilerle ilgilenebilirsin. Yada okumayi cok isteğin bir kitap ile dene.

Covid giderken ardinda bu ruh halini bırakıyor maalesef bazı kan gruplarındakıni özellikle. 😞 Inşallah bir an önce yasam enerjine ve sevincine yeniden kavuşursun 🌺
İnşallah, teşekkür ederim 🌸

Tamilyog Trail
Eki Görüntüle 3021974

Kuop Atoll

Eki Görüntüle 3021975

Kepirohi Waterfall

Eki Görüntüle 3021976

Liduduhniap Falls

Eki Görüntüle 3021977

MİKRONEZYA

Okyanusya içerisinde Büyük Okyanus'un batı kesiminde yer alan ve toplam 607 adadan oluşan ülkedir. Ülkenin başkenti Palikir'dir.
Federasyon yönetim biçimine sahip olan ülkede toplam dört federe devlet mevcuttur. Ülkeyi oluşturan her bir federe devletin kendi yasası ve hükûmeti bulunmaktadır.
Devletin 7 resmî dili vardır. Bunlar; İngilizce, Ulithian, Woleaian, Yapese, Pohnpeian, Kosraean ve Chuukese’dir. Adalarda bu dillerin dışında başka diller de konuşulmaktadır.

Günaydınlar, günaydınlar hanımlar ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
Mehfam Mehfam
@Teyocan
@UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
@Kukrim
@JES
@Ysf42
@Nosking
@Otrera
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
X xnobodyx
@Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
@Balkiz94
Black Light Black Light
@Mrsay
@LADY VEGA
@ASSOSyal
@Buralardutluuugdu
@HAbibte
@fesang
Cordelia Cordelia
@Less-is-More
@Aylakkadin
@ssevilll
@Brahma90
@Cledyana
@Bencebuarkadas
@Kurk Mantosuz Madonna
@cotard sendromu
@AnnE Shirley
@Emine1990
Günaydın. ♥️♥️♥️

Herkese günaydınnnnn . ♥️💙♥️💙

Tamilyog Trail
Eki Görüntüle 3021974

Kuop Atoll

Eki Görüntüle 3021975

Kepirohi Waterfall

Eki Görüntüle 3021976

Liduduhniap Falls

Eki Görüntüle 3021977

MİKRONEZYA

Okyanusya içerisinde Büyük Okyanus'un batı kesiminde yer alan ve toplam 607 adadan oluşan ülkedir. Ülkenin başkenti Palikir'dir.
Federasyon yönetim biçimine sahip olan ülkede toplam dört federe devlet mevcuttur. Ülkeyi oluşturan her bir federe devletin kendi yasası ve hükûmeti bulunmaktadır.
Devletin 7 resmî dili vardır. Bunlar; İngilizce, Ulithian, Woleaian, Yapese, Pohnpeian, Kosraean ve Chuukese’dir. Adalarda bu dillerin dışında başka diller de konuşulmaktadır.

Günaydınlar, günaydınlar hanımlar ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
Mehfam Mehfam
@Teyocan
@UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
@Kukrim
@JES
@Ysf42
@Nosking
@Otrera
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
X xnobodyx
@Arrietty_
Aspasiaa Aspasiaa
@Balkiz94
Black Light Black Light
@Mrsay
@LADY VEGA
@ASSOSyal
@Buralardutluuugdu
@HAbibte
@fesang
Cordelia Cordelia
@Less-is-More
@Aylakkadin
@ssevilll
@Brahma90
@Cledyana
@Bencebuarkadas
@Kurk Mantosuz Madonna
@cotard sendromu
@AnnE Shirley
@Emine1990
Günaydın ferfecir sakinleri🥰

Yok yok canım kitabı sevdim, şu ara etkisinden çıkamadığımız bir şey oldu köyümüzde. Ondan dolayı kafam hep gidik, şu an okumak istiyorum ama vakit ayırmıyorum, düzelir inşallah.

Yalnız Dune 'ı övüp durdum, inşallah okuyacak olanlar amaan bumuymus demez🙈 Ama bu kitabı begenmeyende ne biliyim , gidip kumda oynasın :KK45: :emir_bebek: :KK70:
Barış Özcan'dan duymuştum ben ilk. O zaman demiştim bunu okumam lazım diye shsjdjddhdj ama bütçe yetmemişti. Neyse ki kütüphaneler var 💞

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X