Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de evde okuyamayanlardanim. Benim minik beni gördüğü an oyun oynayalım diyor.Doktorculugu biter, ogretmencilik başlar. Komşuculuk biter zeka kartlari oyunları baslar 24 saat oynasak yorulmuyor ama benim pilim bitiyor 🤦‍♀️😅 Seninki erkekti değil mi? Erkek çocukları biraz daha kendi kendine takılıyor sanırım
Ahh nerde kendi kendine takilma 🤦‍♀️ anne kelimesini soyleyemeden "oynayak" demeyi ogrendi benimki sabah besikte ayaga kalkip ellerini uzatip oynayak oynayak diye basliyordu 😁😁 senin yine oyunlarin masumane doktorculuk falan benim tum gunum full action atlama ziplama savasma modunda geciyor 😂😂 keske ben de evcilik oynasaydim 😁😁

Ahh nerde kendi kendine takilma 🤦‍♀️ anne kelimesini soyleyemeden "oynayak" demeyi ogrendi benimki sabah besikte ayaga kalkip ellerini uzatip oynayak oynayak diye basliyordu 😁😁 senin yine oyunlarin masumane doktorculuk falan benim tum gunum full action atlama ziplama savasma modunda geciyor 😂😂 keske ben de evcilik oynasaydim 😁😁
Evcilik oynayan bir kız çocuğu olduğu için usulca şükredeyim o zaman 🤭

Evcilik oynayan bir kız çocuğu olduğu için usulca şükredeyim o zaman 🤭
Hepsine bin şükür canim💜 ama sen de evcilikten sıkılmışsındır bence biraz araba yaristirip savasmak sana iyi gelebilir 😂

Iyi olmanıza sevindim 🥰 Annene de acil şifalar diliyorum. 🌺
Ben de iyiyim teşekkür ederim.🥰
Bende senin iyi olmana sevindim ☺️
Çok geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun limonsuzum 😥

Limonsuzzcay Limonsuzzcay anneciğine acil şifalar diliyorum canım

Allah şifa versin
Çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Limonsuzzcay Limonsuzzcay anneciğim umarım hızla iyileşir 🙏🏻

Kızlar bir şey sormak istiyorum, taşınacağım büyük bir kitaplık istiyoruz, kimler ne kullanıyor nereden aldı merak ettim. İkeadan baktım bir kaç beğendiğim var ama yinede sormak istedim sizlerin kitapçıkları nasıl ortalama kaç adet alıyor nasıl bişi yapsak kitabımız çok ama küçük alanda çok kitap alan şık duran bişi olsun diyince akıllar karışık :işsiz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X