Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elhamdulillah canım gelmiş geçmiş olsun eşim atlattı gibi kızımın da dünden ateşi çıkmıyor hamdolsun ama genel semptomlar devam ediyor minikle bana bulaşmadı daha inşallah bulaşmaz 😬
Artık bulaşmaz inşallah, geçsin gitsin bir daha da gelmesin inşallah 🙏🏻💜

Sana söyleyemedigim herşey nasıl ?
Bir yerde görüp merak etmiştim.
Kitap guzel canim ben begendim ders niteliginde bir roman olmus. Sonunda ufak bi ayrıntı rahatsiz etti beni onun disinda guzeldi ve akiciydi tavsiye ederim 🤗

Kayıp tanrıları bitirdim sonunda. Arkasında bahsedilen “Türkiyedeki sürpriz isim” hakkında daha kitaba başlamadan bi tahminim vardı doğru çıktı. Mutlu etti beni eski dostu görmüş gibi oldum 😅 hikayenin bağlanma şeklini sevdim, kitabın ikinci yarısını daha heyecanla okudum👍🏼 Şimdi bir klasik okumayı düşünüyorum kitaplığımdan seçeceğim.

Mart ayi bana iyi gelmedi okuma hizim yerlerde 😬 buna 2 nobettir ise gitmemem de sebep olmus olabilir tabi 🤭 o degil de ben evde otursam kitap okuyamayacagim demekki bu kadar 😁
Ben de evde okuyamayanlardanim. Benim minik beni gördüğü an oyun oynayalım diyor.Doktorculugu biter, ogretmencilik başlar. Komşuculuk biter zeka kartlari oyunları baslar 24 saat oynasak yorulmuyor ama benim pilim bitiyor 🤦‍♀️😅 Seninki erkekti değil mi? Erkek çocukları biraz daha kendi kendine takılıyor sanırım

Yeni kitabımı okuyorum. 50. sayfaya geldim. Covid'in benim için tek artısı kendimi odaya kapatıp okuyabilmek oldu.

IMG_20220306_204043.jpg

Merhabalar sanırım hastalar var çok geçmiş olsun Allah en kısa zamanda şifa versin.
Gece yarısı kütüphanesi okuyacaklar gördüm geçmişte aşırı güzel bir kitap benim için ders niteliğindedi. Umarım sizlerde keyif alarak okursunuz.
Şuanda tess gerritsen yörünge 91.sayfadayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X