Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım, gerçi ben de boşuna sormuş oldum liste belli sonradan aklıma geldi
Pandemi ilk çıktığında elimde o vardı, o kaos ortamıyla kitap yalan oldu tabi. Bıraktım okumayı da.
Belki kendime birilerini bulurum ya da hep beraber okuruz diye düşündüm
Gözüm korkuyor ondan çok karakter var 😵‍💫
Okuyacağım kitabın karakterleri çok ve karmaşıksa okumadan önce netten karakterleri hakkında kısa bilgiler okuyorum, böylece daha aşina olarak okuduğum için rahat oluyor okuması

50DA2BCD-3EB4-44F8-8D78-EAEADC5046AB.jpeg

İyiyim şükür.
Tospa oğlum 5 gündür toparlanmaya çalışıyor iyi şimdi daha 😌o kadar ilaca iyi olsa gerek yani 😌

Kaptan firdefs firdefs nerde onu da 3 gündür filan hiç görmedim hasta filan mi aceba 🤔 her akşam gelip neşe saçar kaç sayfa okudu yazar giderdi
Yeni eve taşınıyorum . Evde eşyalar kolilendi. Kitaplarımda kolilendi. Okumaya zamanım olmuyor. Kaç gündür ev topladık. Bugün yeni eve temizlikçi kadın geldi. Evi temizledi. Onların başında durduk annemle. Yarın da taşıma işi olacak. Sonra yerleşme işi çıkar. O yüzden bu aralar buralara takılamıyorum. 😊😍

Yeni eve taşınıyorum . Evde eşyalar kolilendi. Kitaplarımda kolilendi. Okumaya zamanım olmuyor. Kaç gündür ev topladık. Bugün yeni eve temizlikçi kadın geldi. Evi temizledi. Onların başında durduk annemle. Yarın da taşıma işi olacak. Sonra yerleşme işi çıkar. O yüzden bu aralar buralara takılamıyorum. 😊😍
Kolay gelsin 🥰

Insallah kolay atlatırsınız hocam 🌿

Geçmiş olsun neyiniz var ?

Eleadora Eleadora
UcanSupurge UcanSupurge
@Limonsuzzcay nasıl oldunuz arkadaşlar 🌺

Eleadora Eleadora canım benim sanırım iyi hissetmiyorsun kendini. İnşallah çabucak iyileşirsin ❤️

Hay Allah, geçsin gitsin inşallah kolayca canım Eleadora Eleadora 🙏💜
Sağ olun kızlar 🌺
Benim için biraz zor geçiyor, inşallah daha iyi olup geleceğim 💜

Evin hayırlı olsun 🍀gelememene uzuldum saglik olsun tatli telaslar en azindan iyisin.
Yoklugun cok belli 😍💙🎈🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X