Hoşlandığım kişi evleniyor ne yapmalıyım?

Bu adamın hayatında zaten biri varmış ne yapacaksınız ben anlamadım birde ne mantıksız bir durum neden gidip fotoğraf çekmeniz istensin ? Iki gün önce aranız yapılmaya çalışırken. Çok garip bir hayatınız var. Nasıl hep sizi buluyor böyle evlenecek erkekler orası daha da garip . Biraz etrafı analiz edin

Arabesk şarkının sözleri aklıma geldi Nikahına beniii çağır sevgilim istersen şahidin olurum diyordu ..
Mutluluklar dileğinde bulunup seni aşklara kapılmaya bakın

Üç ya da dört tane Suriyeli tutun, adamı takip edip eter koklatıp bayıltın ve kaçırın. Adama beni tanıyıp öyle karar ver deyip bir kaç gün alıkoyun, gerekirse zorla nikahı basın. Bitti, gitti sizin oldu işte adam.

ilgini oldugunu gösteren bişey yapmamışsın oda yapmamış demekki ilgisi yok önüne bakacaksın ne yapacaksın

Arkadasinla patronunun agir sorunlu olmalilar.
Olan sana olmus berbat bir durumda kalmissin.

Ama sorman “ napayim uzakmi kalayim‘ bana seninde saglikli olmadigin gibi geldi

Arkadasinla patronunun agir sorunlu olmalilar.
Olan sana olmus berbat bir durumda kalmissin.

Ama sorman “ napayim uzakmi kalayim‘ bana seninde saglikli olmadigin gibi geldi
İş anlamında da içlerine girdim eksik bir anlatım yapmışım orada

Seni neden beğenmediklerini düşünüyorsun kendini sev ve kendi degerini asla düşürme evlensin canim kocami yok Allah büyük neleri çıkar karşına
Yakında 28 olacağım bir şekilde ne zaman birisi için heveslensem pat diye bir başkasıyla evleniyor adamlar umudum kalmadı artık sonuç olarak

Öncelikle takınızı hazır edin. Sonrasında bu konu üzerinden kendinizi değersizleştirmeyi bırakın, adamın sevdiği başka birisi varmış konunun sizin güzel olup olmamanızla alakası yok.
Bir de mümkünse o insanlardan uzaklaşın, ne size saygıları var yem olarak atmışlar sizi ortaya ne adamın kararlarına saygıları var, boş insanlar.
Bu adam da biraz densiz gibi boşuna üzülmeye gerek yok, dolaylı yoldan size ilgisi olmadığını söylemek istemiş ama saçma sapan bir laf etmiş. O noktada siz de ne tesadüf evlenilecek erkek de yok diyebilirdiniz lafı yiyip oturmak yerine.

Bazı hemcinslerim beni çok korkutuyor, Allah akıl fikir versin…

Ne yapacaksın ki unutacaksın

“Evlilik hazırlıklarına başladı…” cevap burda bitti. Aklınıza dahi almayın o artık başka birisine ait, kendinizi yerine koyun evleneceği kadının.

Yakında 28 olacağım bir şekilde ne zaman birisi için heveslensem pat diye bir başkasıyla evleniyor adamlar umudum kalmadı artık sonuç olarak
Bence çok gençsin aynı yaştayız seni seven gerçekten huzur bulacağın birisi çıkar umutlu ol herzaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…