Hoşgeldin Teyzeciğim :)

C

cemilesultan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cemilesultan
mrb arkadaşlar kardeşim cumartesi günü 5 saat sancıdan sonra aallahın izniyle normal doğum yaptı teyze olmak çok güzel bir duydu anlatamam allah olmayanlarada versin hamileleride tez kurtarsın sağlıklı bir şekilde :dance:a.s.

gözünüz aydın canım alah analı babalı teyzeli buyutsun inşalah:)

ne ğüzel allah saglıkla buyutmenızı nasip etsin cnm

tebrikler,Allah analı babalı büyütsün

gozunuz aydın canım Allah analı babalı buyutsun

a.s.gözünüz aydın .Allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat olarak yetiştirmenizi nasip etsin.Darısı hayırlısyla başımızaa.s.

amin canım ama itiraf etmek gerekirse çok korktum kardeşimi öyle görünce ama değiyo sonunuda çektine :) fisfisfis

hepinize sonsuz tsk ederim güzel dilekleriniz için allah razı olsun sizinde yavrularınızı allah analı babalı büyütsün allah uzun ömür versin :) öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm herkezi :)

Tebrik ederim canım, hayırlı evlat olur inşallah. Benim de kızımz kavuşmama 2 gün kaldı kısmetse.

Allah analı babalı teyzeli büyütsün inşallah şansı daim olsun bende teyzeyim iki yeğenim var ve onlara tapıyorum hislerini anlayabiliyorum canım gerçekten süper bir duygu ve ben şuan hamileyim teyzelik ile annelik provası yapmıştım hazırlıklıyım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…