Hoşgeldin Mucizemmm Allahıma Çok Şükür Hamileyimmmm

canım benim allahım yüzünü güldürdü hiç ağlatmasın kötü günler geride kaldı artık tek hedef mucizeyle yaşamak

canım benim allahım yüzünü güldürdü hiç ağlatmasın kötü günler geride kaldı artık tek hedef mucizeyle yaşamak

canım arkadaşım sağol rabbim tüm isteyenlere yaşatsın inşallah. ya sabahtan beridir test kağıdı elimde belki milyon kere okumuşumdur :) sanki okumayınca kağıda bakmayınca yazan değerler değişecek gibi geliyor. Allahım sen aklıma mukayet ol

Allah tamamina erdirsin insallah saglikla kucagina alirsin...darisi tum isteyenlerin basina...

Tebrik ederim canim Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder insallah.Darisi bizlerin basinaa.s.

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

tebrik ederim canım ay çok mutlu oldum inan sağlıkla gelsin bebeğin inş ee artık bizede dua edersiniz hamişler darısıda biz isteyenlere inş amiiiiiiiiiiiiiiiiin

:teytey::dance:sanki ben hamile kaldım o kadar çok sevindimki anlatamam. seni çok ii anlıorum çünkü. haytta yaşanacak en büyük mutluluk bu olsa gerek.darısı bana ve tüm isteyenlere inşallah.bu mübarek günde tüm isteyenler için dualarım........rabbi kimseye aratmasın evladı.................:çok üzgünüm:

Hepinizden Allah razı olsun. Bu mübarek günde dualarınız kabul olsun, Rabbim kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın.... Amin

Kandiliniz mübarek olsun

tebrikler canım.allah tamamına erdirsin inşallah

böyle haberleri alınca Allaha imanım bi kez daha artıyor..O istesin yeter...:))) Allah kucağına aldığın günleride göstersin...

sersoyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım benımmmmmmmm çok sevındım canım arkadasımm hayırlı olsun rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın

tebrikler canım çok güzel bir haber. gerçekten sabrın sonu selametmiş. allahtan ümit kesilmez. senin için çok anlamlı bir günde böyle hayırlı ve güzel bir haber alman grçekten bir mucize olsa gek. allahım sağlıklı ve hayırlı bir bebiş nasip etsin. sana da sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum. allahım tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın. darısı isteyen herkesin başına inşallah.

canım cok sevındım tebrık ederım ınsallah sorunsuz bı gebelık yasarsın darısı tum ısteyenlere

canım arkadaşım şimdi görüdüm gözlerim kocaman açıldı dedim bu bizim sersoymu :teytey: Allah sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin. Analı babalı büyütmek nasip etsin. eeee bizlerede nasip etsin :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…