Hoşgeldin Mucizemmm Allahıma Çok Şükür Hamileyimmmm

adına çıok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:dance:
darısı bizlerin başına:CüvCüv:

ne güzel bir haber bu böyle uzun zamandır bebk isteyenleri gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum ... çok uğraşmısınız ama değmiş... Sağlıkla kucağın a alırsın inşaallah.

Yürekleri birbirinden güzel arkadaşlarım; bu güzel haberi sizlerle paylaşmak gerçektende çok harika bir duygu...

Rabbim lutfetti bu aciz kulunuda sevindirdi nihayet.
Bazılarınız yakından bilir, biz tam 5 yıldır bebek hasretiyle yaşıyoruz. neler yaşamadıkki, ne umutlar, ne umutsuzluklar, hayal kırıklıkları, gözyaşları, dibe vurmalar... hatta 2 ay öncesine kadar dr lar tüpbebekte bile şansımızın çok düşük olduğunu boşuna uğraştığımızı söylüyordu.Ama Allahıma çok şükür öncelikle dua ve sabır ile verdik mücadelemizi ve Rabbim bu mucizesini öyle bir günde bize ulaştırdıki... evlilik yıldönümüzde........ yıllarca uğraşsa böyle bir güne denk getireblirmi insan?

Rabbime binlerce şükür. Rabbim kimseleri bebek hasretiyle sınamasın... Amin

canım gözün aydın hayırlı olsun...bebeğini sağlıkla kucağına almak da nasip olur inşalah

canım gozun aydın belırtılerın nelerde bızımle paylasırsan cok sevınırım
bende dun regl olmam gerekıyodu ama hala olmadım test yapmaya cekınıyorum sen ne zaman yaptın test kaç gun gectı yanı?

canım gozun aydın belırtılerın nelerde bızımle paylasırsan cok sevınırım
bende dun regl olmam gerekıyodu ama hala olmadım test yapmaya cekınıyorum sen ne zaman yaptın test kaç gun gectı yanı?

canım çok sağol, darısı tüm isteyenlere inşallah. ben aşılamadn sonraki 15. gün idrar testi yaptım 16. günde yani bugun kan tahlili yaptırdım. bendeki tek belirti bir haftadır gövüs uçlarımın ağrıması oldu.

birde kızlar hani kafanın rahat olması gerek diyorlar ya gerçekten doğru. bu ay öyle rahattım ki içime doğmuştu tutacağı. dilerim hayata sımsıkı tutunmaya devam eder.

Yürekleri birbirinden güzel arkadaşlarım; bu güzel haberi sizlerle paylaşmak gerçektende çok harika bir duygu...

Bazılarınız yakından bilir, biz tam 5 yıldır bebek hasretiyle yaşıyoruz. neler yaşamadıkki, ne umutlar, ne umutsuzluklar, hayal kırıklıkları, gözyaşları, dibe vurmalar... hatta 2 ay öncesine kadar dr lar tüpbebekte bile şansımızın çok düşük olduğunu boşuna uğraştığımızı söylüyordu.Ama Allahıma çok şükür öncelikle dua ve sabır ile verdik mücadelemizi ve Rabbim bu mucizesini öyle bir günde bize ulaştırdıki... evlilik yıldönümüzde........ yıllarca uğraşsa böyle bir güne denk getireblirmi insan?

canım allah tamamına erdirsin çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım .çok sevindim.yazını okurken çok etkilendim.ne mutlusunuzdur eşinle sen.tebrik ederim.rabbim tamamına erdirsin inşallah.süt kokulu yavrunu kucağına alman dileğiyle.
bebekresimleri1yq4.jpg

canım öncelikle seni ve eşini tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin.ben de 7,5 yıl bekledim.Allah'a çok şükür 2.micro denememde hamile kaldım.tüm arkadaşlara sesleniyorum umutsuzluğa kapılmayın ve stressten uzak durun.Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.
:nazar::nazar::teytey::teytey:

tebrikler. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bende 5 yıl beklemenin ardında normal yoldan hamile kaldım hemde tek yumurta ikizlerim olucak.
uzun süre tadavi görmüştüm ve bir süre ara vermiştim tedaviye ve hiç beklemediğim bir anda daha adet olmadan öğrendim hamiş olduğumu..
şimdi 11+1 günlük hamişim..

canım inan çok çok sevindim allah sorunsuz bir hamilelik geçirtsin ve sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin işallah ne mutlu imtihanı geçmişsiniz işallah hepimiz sağlıkla alıyız kuzularımızı kucağımıza hayırlı olsun

tebrikler. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bende 5 yıl beklemenin ardında normal yoldan hamile kaldım hemde tek yumurta ikizlerim olucak.
uzun süre tadavi görmüştüm ve bir süre ara vermiştim tedaviye ve hiç beklemediğim bir anda daha adet olmadan öğrendim hamiş olduğumu..
şimdi 11+1 günlük hamişim..

canım benim seninde gözün aydın rabbim sağlıkla kucağına alıp büyüteyide nasip etsin. :nazar: Herşeyin bir vakti zamanı oluyormuş işte. Öyle bir zamanda geldiki mucizemiz tum sıkıtılarıda sildi götürdü. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah... amin

aaallllllaaaaaahhhhhhhh canımmm yaaa nasıl sevindim anlatamam valla tüylerim diken diken oldu çok duygulandım hayatım ayy allahıma şükürler olsun yarabbim.canım allah sağlıkloı hayırlı bebek nasip etsin inşallah.allah kucağına almanı analı babalı büyütmeni nasip etsin inşallah.allahım olmayan ve isteyen herkese nasip et bu duyuguyu inşallahhh :)

aaallllllaaaaaahhhhhhhh canımmm yaaa nasıl sevindim anlatamam valla tüylerim diken diken oldu çok duygulandım hayatım ayy allahıma şükürler olsun yarabbim.canım allah sağlıkloı hayırlı bebek nasip etsin inşallah.allah kucağına almanı analı babalı büyütmeni nasip etsin inşallah.allahım olmayan ve isteyen herkese nasip et bu duyuguyu inşallahhh :)

Canım benim, aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn a.s.

tebrikler canım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

kızlar ya hala inananamıyorum valla, şimdi ben hamileyim ve bu tropik benim öylemi..?
Allahım sen nelere kadirsin!

X