Hoşgeldin Mucizemmm Allahıma Çok Şükür Hamileyimmmm

canım benim rabbim hayırlı etsin Allah tamamına erdirsin
sağsalim kucağına alırsın inşallah bebeğini
darısı diğer bekleyen arkadaşlarımın başına
çok sevindim inan artık bir anne adayısın kendine çok daha iyi bakman lazım:CüvCüv:a.s.

canım tebrıkler..a.s.
Allah tamamına erdırsın ınsallah..
pekı belırtı varmıydı bıraz bahsedermısın?hıc belırtı felan oldumu??

Rosem canım allah razı olsun. bende tek belirti aşılamadan sonraki hafta gövüs uçlarımın ağrıması oldu hatta hala ağrıyor gece uyumakta zorlanıyorum

inşallah 15mm ile 23 mm dahil arası büyüklüklerde yumurta çıkıyormuş hadi hayırlıs rabbim kan testi yaptır bakalım sonuç kaç çıkacak sana kolaylık olsun buldum yapınca bakarsın
Yumurtlamadan sonra geçen süre (gün) gün En düşük En yüksek Ortalama

13 17 147 59
14 33 223 95
15 17 429 132
16 70 758 292
17 111 514 303
18 135 1690 522
19 324 4310 1061
20 185 3279 1287
21 506 4660 2034
22 540 10.000 2637

Yine normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir.

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

canım benim yumuşu 20mm çatlattılar iğneyle
dün sabah test yaptım 2 çizgiyi görünce inanamadım allahtan testi 3 tane almıştım hemen onlarıda yaptım hepsi çift çizgi çıktı. bu sabahta kan tahlili yaptırdım b hcg 55

canım benim yumuşu 20mm çatlattılar iğneyle
dün sabah test yaptım 2 çizgiyi görünce inanamadım allahtan testi 3 tane almıştım hemen onlarıda yaptım hepsi çift çizgi çıktı. bu sabahta kan tahlili yaptırdım b hcg 55 :sm_cool:

canım tebrik ederim.Allahdan ümit kesilmez boşuna dememişlerr yeterki biz sabretmesin ve dualarımızı eksik etmeyelim. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Allah tamamını erdirsin Darısı başımızaaa:))))

Canım senin adına çokkkk sevindim. Allah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsinnn. Bu güzel duyduyu anne olmak isteyen herkes:teytey:e Allah tattırsın.

Tebrik ederim sizi 5 senelik sabrınızıda demekki allah nasip edince oluyormuş...
Dilerim benim gibi bebek sevdasıyla bekleyenlere de en kısa zamanda nasip olur inş.
Benim daha bir sene olmadı bekleyişim, ama kendimi umutsuz hissediyorken sizin haberiniz bana umut oldu. Allah nazardan saklasın bebişinizia.s.

:CüvCüv: Çok güzel bir haber seni anlayabiliyorum bende 7 yıldır uğraşıyorum Allahım hepimize sorunsuz hamilelikler versin İnşallah. :teytey:

masalllah canım..
pekı yumosun kac mm olması gerekıyor hamıslık ıcın?benım 14 gun de yumoslarım henuz buyumemıstı ıkı tane yumosum var bu ay 14.gun bırısı 10 dıgerı 11 mmydı..doktorum yeterı olgunluga gelmemıs dedı catlatma ıgnesı vermedı acaba buyumusmudu??

çok ama çok sevindim..
Allahım tüm isteyen arkadaşlarıma nasip etsin inşallah.
hayırlı uğurlu olsun canım,Allah tamamına erdirsin..

Canım seni ve eşini tebrik ediyorum. :hooray::hooray::hooray: Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Amin. Darısı da bizlerin başına inşallah.. :1hug:

maşallah diyeyim önce sabır ve duanın karşılığını bu kadar güzel bir hediyeyle almak harika olsa gerek tebrik ederim canım işte inancın zaferi bu rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin

canım bildiğim kadarıyla en az 14mm ulaştığında dr lar çatlatıyor yumuşları. sen 14. günden sonra kontrole gitmedinmi

tebrik ederim arkadaşım hamiş haberi beni çok sevindiriyor ama heleki uzun yıllar bekleyen tedavi olanların hamiş olması resmen ağlatıyor beni Allahım tamamına erdirsin ve hepimize bu duyguyu tatmamızı nasip etsin senin adına çok sevindim arkadaşım demekki Allahtan umut kesmek en büyük umutsuzluktur sakın haa imkansız denilsede kesmeyin arkadaşlar

canım bildiğim kadarıyla en az 14mm ulaştığında dr lar çatlatıyor yumuşları. sen 14. günden sonra kontrole gitmedinmi
canım baslıgın konusu dagılmasın dıye profılıne cevap yazdım..tekrar tebrıkler darısı bıze ınsallah...:CüvCüv:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevındım ucucyorum su an sevıncten canım sana demıstım ne mutlu yaaaaaaaaaaaaaaaaa ay cok sevındımmmmm

çok şükür arkadaşim.gözün aydin.allahim sağlikli bir şekilde kucağina almayida nasip etsin.darisi benim gibi tüm istiyenlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…