Hoşçakalın

P

Pelish

Ziyaretçi
Herkese Merhabalar a.s

Yarın itibariyle Sydney'e yola çıkıyoruz. Oraya gittikten sonra yeni evimiz üzerinde gerekli düzenlemelerle ilgilenip mümkün olabildiğince detayları tamamlayıp doğum öncesindeki son haftaları sorunsuzca geçirmek en büyük dileğim.

Sonrasında yeni bir düzene ayak uydurmak için çaba sarfediyor olacağım ve minik Didar'ıma kavuşmuş olacağım :asigim: :1hug: Nete vakit ayırabileceğimi sanmıyorum ama yinede elime fırsat geçerse burada yazı yazıyor olmak doğum hikayelerini paylaşmak oldukça keyif verici olur umarım bu fırsatı yakalarım. Her olasılığa karşı teşekkür etmek istediğim isimler var....

Buraya ilk geldiğim günü hatırlıyorum oldukça endişeliydim ve kafam fazlasıyla karşışıktı. Çünkü planlı bir şekilde hamile kalmadım açıkçası bu benim için büyük bir süpriz olmuştu. Geleceğe dair planlarım arasında çocuk sahibi olmak böylesine çabuk yoktu şuanda biraz üzücü, garip ve oldukça kötü bir fikir olsada aldırmayı düşündüğüm olmuştu. Biz zor ama doğru olanı seçip bu yolda ilerledik. Hayatım şu 1 yılda prensesim sayesinde oldukça değişti ve bundan oldukça memnunum. Annesinin evlilik, balayı hatta mezuniyet töreni gibi gerçekten önemli anlarına anne karnında eşlik eden bebiş sayısı kaçtır ki ? Hayatımıza bukadar erken girip yaşamımızı oldukça iyi şekillendirdi benim minik prensesim :asigim: :1hug:

Burada gerek sorularıma yanıt veren gerek kafamın karmaşık olduğu zamanlarda yol gösteren çok isim oldu onların hepsine teşekkürler... İsim verip insanları ayrı tutmayı sevmem ama buna değinmek gerek... Başta Barzey, tosbaa8 ve Hüzünbaz(Mrs Sönmez) olmak üzere herkese destek, iyi dilek ve temennileri için teşekkür ederim. Hayat boyu mutlu olup tüm arzularına kavuşmalarını dilerim.

Kasım anneleri sizlerede çok teşekkürler. Ben çok aktif bir üye olamasamda burada keyifli vakit geçirip bildiklerimizi birbirimizle paylaşmamız oldukça özeldi.. Hayatınızda herşeyin mükemmel şekilde ilerleyip minik prens ve prenseslerinizi sağlıkla kucağınıza alıp mutlu bir yaşam sürmeniz hayatınız adına tek arzum.

Hepinize teşekkürler kendinize ve bebişlerinize iyi bakın umarım tekrar görüşme fırsatı yakalarız a.s yerimseniben

güzelim kendine ve bebeğine iyi bak bizi unutma sakın ve zaman ayırabildiğin zaman bize yazmayı unutma hoşçakal

canım benim
biz hep seni özlüyor ve bekliyor olacağız
tırtılını kocaman öpüyoum senağlama

canım hayırlı yolculuklar bizleride unutma bebişine ve kendine iyi bak Allaha emanet ol.

arkadasim istanbulda firsat buluyorsan sydneydede bulursun net bunun icin var zaten

İyi yolculuklar,umarım yeni yaşantına çabuk alışırsın ve vakit buldukça uğrarsın aramıza.
Olurda uğrayamazsan doğunca miniğini yerimize öp.
Kendine iyi bak.Doğum hikayeni de bekliyoruz.Bebiş uyudukça girersin :)

Herşeyin gönlünce olacağı yeni bir yaşam olur inşallah senin için yenilikler insanlara ilk başta endişe ve korku versede çoğunlukla hayatımıza güzel renkler katarlar umarım bu yeni yaşam sizin hayatınızada güzellikler katsın inşallah. Umarım didar'ına da en kolay şekilde kavuşursun. İyi yolculuklar

yolun açık herşey gönlünce olsun canım.inşallah çok mutlu olursun yeni hayatında.bebişine v kendine iyi bak

kendine ve bebişine iyi bak olurmu bizi de unutma fırsat buldukca seni aramızda görmek isteriz tekrar iii yolculuklar en önemlisi dogum hikayenide bekliyoruz ona göre arkadaşım

canım seninle konuşmamız olmadı sanırım ama bu sitede herkes kardeş gibi içten ve samimi sana yeni yaşamında bebişinle beraber mutluluklar diliyorum arkadaşım inşallah gideceğin yer sana şans getirir haberlerini ve özellikle doğum hikayeni bekliyoruz yarım bırakmak olmaz dimi :)

Canım lülüşüm benim,umarım herşey güzel gönlünce olur tatlım..
Seni çok ama çokk özliyeceğim.
Mutlaka kızımın resmini yolla emaille bana..Kendinide çok yorma sen benim için özel bir insansın
seni seviyorum herşey güzel gönlünce olsun canım arkadaşım benim..

X