hoş sohbett :):)

günaydınnnnnn kızlar nasılsınız bakayımmm. ben bugün çok enerjikim iş başı yaptım açtım oyun havalarımı taktım kulaklığı kulağımaaaa hopaaa :KK76::KK76:

Canm ben normalde dis hekimi asistaniyim zaten:)))
3gundur agriyordu dis koklerim hepsi ama gittim muayene oldum curuk falan yok yani iyi bakarim dislerime 20lik cikmaya calisiyormus.. Damak icinde daha.. Cerrahla gorustum alalim bu disi dedi.. İlerde daha buyuk skrunlar cikartir dedi. Simdilik bi agri yok ama ilerde cekmektense su bi hafta agri cekerim daha iyi
selam kizim 19 yasinda cenesi cok dar, iki tane yirmilik disi var cikmak icin zorluyor ama cikamiyor, ameliyat ile aldirma sansim var mi? bunu neredee kime yaptirmaliyim? ortalama ameliyat maliyeti ne kadar bilginzi var ise benimle paylasirsaniz cok sevinirim.

selam kizim 19 yasinda cenesi cok dar, iki tane yirmilik disi var cikmak icin zorluyor ama cikamiyor, ameliyat ile aldirma sansim var mi? bunu neredee kime yaptirmaliyim? ortalama ameliyat maliyeti ne kadar bilginzi var ise benimle paylasirsaniz cok sevinirim.
Önce bi muayene olsun eğer doktor ameliyat derse yaptirsin mutlaka zaten Ceneni darmis
Ben fakültede yaptırdım ücretsiz yaptırdım
Cerraha yaptirmalisnz zaten cerrahi bölümü yapıyor

cene cerrahina yaptirmak lazim degil mi?
Çene cerrahi diye ayrilmiyorlar canım aslında ben de dış hekimi asistaniyim ama bugüne kadar cerrahı doktorlarina çene cerrahi dendigini duymadigim için bi şey diyemiycem:)
Cerrahi bölümü doktorları yapıyor başka bölüm yapmıyor yani o fakülteden mezun olan her doktor yapamıyor

Çene cerrahi diye ayrilmiyorlar canım aslında ben de dış hekimi asistaniyim ama bugüne kadar cerrahı doktorlarina çene cerrahi dendigini duymadigim için bi şey diyemiycem:)
Cerrahi bölümü doktorları yapıyor başka bölüm yapmıyor yani o fakülteden mezun olan her doktor yapamıyor
tesekkur ederim canim sagol

X