hormonsuz sebze-meyve

olric

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
125
2
45
Arkadaşlar...hormonsuz meyve-sebze nereden bulacağız???Çilek mevsimi geldi güya ama çileklerin hepsi kocaman yamru yumru ve tatsız...nerden bulacağız tatlı tarla çileği ya da saf,hormonsuz diğer sebze ve meyveleri????

bence hormonsuzu yada daha az hormonluyu bulmak için daha vakit var mesela erik çıkmış bi kaçyerde ama bakmadan geçiyorum malatyadaki komşularıma soruyorum riğin tam mevsim ne zamansa o zamanı bekliyorum çileğe de hazirandan sonra bakmaya başlarız:)))

bu hafta çilek yedim, kocaman ve tatsızdı. biraz daha beklemekte fayda var gibi. erik ise küçüktü sanırım hormonsuz. vala meyvelerin çoğu hormonlu. bende meyve yemeden duramıyorum. napcaz bilemiyorum. eriği antalyadan sordurmuştum mayıs sonunda ordada henüz yoktu. bekleyelim biras.

ben daha dün yedim cilegi tadıda kokusuda gayet güzeldi cilegi almadan önce ilk kokusuna baktım mis gibi kokuyodu bir zararı olcagını düşünmedim aldım erik bende görüyorum ama daha olgunlaşmamış biraz daha beklemek lazım ama canım fena halde karpuz istiyor onuda yakın zamanda alıcam vallahi dayanamıyorum karpuzlarda cıkmış zaten a.s.

bilmiyorum canım ama bazen alıp yiyorum ne yapalım her şey artık hormonlu ... .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…