Hoodia Gordonii Yasaklandı

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.027
5
43
hoodia gordonii isimli ürün sağlık bakanlığınca yapılan denetlemeler sonucu bugün gelen bir yazı ile yasaklanmıştır.kullanan ve kullanmayı düşünen arkadaşların dikkatine.ayrıca elinde bu üründen bulunan eczaneler ürünü aldıkları yere iade edebiliyorlar....
bu konu daha önce açıldıysa kilitlenebilir...saygı ve sevgilerimle....

yeliz cok tesekkurler acaba neden yasaklanmıs buna daır bır bılgın var mı? nasıl bır yan etkı yapıyor acaba?CADIARZU
ben de kullanmıstım,ancak ıse yaramadı dıye bıraktım ıyı kı bırakmısım :1closedeyes:

onunla ilgili bilgi vermediler ama öğrenirsem yazarım...

yaa çok sinir oluyorum böyle madem zararlı neden satılıyordu bende yeni almıştım.kullanıyordum işede yaradıydı oooooooffffffffffffff

ya ben bunu anlamıyorum
ben burda bas bas bağırdım bunu kullanan var mı? kullanan arkadaşlar burda paylaşabilir mi diye kimse sesini çıkarmadı
şimdi de kalkmış ya ben yeni kullanmıştım, aaa ben daha önce kullanmıştım işe yaramamıştı
yani bunu daha önce burda paylaşmak bu kadar mı zordu,
bu diyet konusunda kimsenin samimiyetine inanmıyorum çok yazık
:kızgın::kızgın::kızgın:

ya ben bunu anlamıyorum
ben burda bas bas bağırdım bunu kullanan var mı? kullanan arkadaşlar burda paylaşabilir mi diye kimse sesini çıkarmadı
şimdi de kalkmış ya ben yeni kullanmıştım, aaa ben daha önce kullanmıştım işe yaramamıştı
yani bunu daha önce burda paylaşmak bu kadar mı zordu,
bu diyet konusunda kimsenin samimiyetine inanmıyorum çok yazık
:kızgın::kızgın::kızgın:

canım ben daha başlayalı 1 hafta oldu evde değildim kayınvalidemdeydim.orda net yoktu yeni geldim eve baktım bu yazıyı gördüm.konuya yazacaktım.bu sabaah içmedim korkttum lidayıda kullanmışltım.çok sinir oluyorum neden yasaklanacaksa eger kullanmaya izin verilipo satılıyotr

canım ben daha başlayalı 1 hafta oldu evde değildim kayınvalidemdeydim.orda net yoktu yeni geldim eve baktım bu yazıyı gördüm.konuya yazacaktım.bu sabaah içmedim korkttum lidayıda kullanmışltım.çok sinir oluyorum neden yasaklanacaksa eger kullanmaya izin verilipo satılıyotr

ben lida kullandım ama hiç bir zararını görmedim yan etkisini de ve 12 kilo verdim ama eşim ve ailem kullanmama için çok ısrar edince bıraktım burayı zaman zaman takip ediyorum fx15 ide denedim ama bir sonuç elde edemedim hoodia yı görünce ve ilk yazılanları bir deneyeyim dedim üstelik burda reklamı vardı reklamdan ulaştım sipariş verdim ama sonra buraya yazdıkça cevap alamadım kimsenin sesi çıkmadı

lafım sana değildi canım ama daha önce de aynı şey oldu burda görüyorum yazılanlara güvenip bi deneyeyim diyorum hoş deneye deneye deneme tahtasına döndük o da ayrı bi konu da bir anda herkes ortadan koyboluyo bu durumda insanların samimiyetine nasıl güvenilir ki

sitede hoddianın reklemı hala var.bende işe yaradı eczacıya danışmak lazım aldıgım yer eczane soracam oraya bugün telefon açıp

arkadaşlar bende eczanede satıyordum bu ürünü ve buradada onunla ilgili bir konu vardı daha önce yanlış hatırlamıyorsam.kendim kullanmadım sadece kullananlara bilgi vermek için açtım burayıda...

Google da dün arattim herhangi bir habere rastlamadım. Yasaklanması ile ilgili siz nereden öğrendini? Ecza-Koop yada Eczacılar Odası'ndan mı?

oyacığım denetlemeye geldiler ve resmi evrak imzalattılar ve birde bu bilgiyi aldığımıza dair yazı bıraktılar...

Yeliz, Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Bu hafta 6 + 2 (yani 8 paket) aldım.
:KK43: 225 ytl. Ne yapacağım bilemiyorum.

Aldığın yere iade et onlarda iade edip paralarını yeniden alıcaklar..sen kullanmak içinmi aldın..

bir hafta içinde iade oluyor netten alınca seninkinde öyle birşey yokmu bir araştır bence. bu işler böyle önce onaylanır sonra bir karar toplarlar.lidada öyle olmuştu. hala dolaşıyormuşlar eczaneleri toplamak için.iyice duyulana kadar yine alanlar olucaktır tahminim.dikkat etmek lazım.bence şansını dene..şimdi çıkmak zorundayım ama sonra görüşürüz sormak istediğin birşey olursa.

Yeliz, Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Bu hafta 6 + 2 (yani 8 paket) aldım.
:KK43: 225 ytl. Ne yapacağım bilemiyorum.

sen yeni almışsın belki iade şansın vardır ben alalı 1 ay kadar oldu ve kullanmakla kullanmamak arasında kaldığım için bir türlü başlayamamıştım ki burayı gördüm neyse ki ben 1 kutu aldım inşallah geri alırlar canım

geldim annemdeydim eve geldim o yüzden çıkmak zorunda kaldım kıslar.ben pek netten alış veriş taraftarı değilim yanlış anlamayın.başınıza olumsuz birşey gelse muhatabınız kim olucak.sakın eczanedeyim diye diyorum sanmayın.şimdi sorununu aldığın yere söylesen yardımcı oluyorlarmı oluyorsa ne güzel ama bilemiyorum.benim arkadaşımda bir yakınına hediye etmek için sipariş vermişti.netteki ürünün resmiyle bize gelen ürün arasında dağlar kadar fark vardı.iade etmek istedik almamak için bin türlü hikaye anlattılar.neticede almadılar bu kötü bir örnek ama inşaallah seninkine bir çare bulunur.

birde bak sorucaktım unuttum hoodia eczanelerde 70 ile 85 arası fiyatlarda satılıyor seninkinin fiyatı farklı sanırım.çin malı olanlardan değil değilmi.

Bilmiyorum ki 1 kutu 60 ytl artı kargo ücretiydi 8 kutu alınca ucuza geldi biraz. Bu sitedeki reklamı yıklayıp almıştım.

ben lida kullandım ama hiç bir zararını görmedim yan etkisini de ve 12 kilo verdim...
ama bir sonuç elde edemedim hoodia yı görünce ve ilk yazılanları bir deneyeyim dedim üstelik burda reklamı vardı reklamdan ulaştım sipariş verdim ama sonra buraya yazdıkça cevap alamadım kimsenin sesi çıkmadı

lafım sana değildi canım ama daha önce de aynı şey oldu burda görüyorum yazılanlara güvenip bi deneyeyim diyorum hoş deneye deneye deneme tahtasına döndük o da ayrı bi konu da bir anda herkes ortadan koyboluyo bu durumda insanların samimiyetine nasıl güvenilir ki
arkadasım ben kullandım ama olmadı bu bıtkı cok pahalı ve o öz elde edılmesı zor bı hammaddeymıs yanı yetıstıgı yer bellı,çölde filan cıkıyormus
üretimi az, sınırlı bırbolgede yetısıyor ve dunyada bu kadar cok hoodıa hıc zarar olmasa bıle orıjınal olamazmıs
yanı hoodıa eser mıktarda vardır belkı o tabletlerde fakat gerı kalan etken madde zararlı zayıflatıcılar,
allah bılır ne ıcerıyor bız afrıka yerlısı mıyız ayol?kafamçokkarıştı
belkı onları çarpmıyortatlicadiarzu
ona bakarsanız bana eskimonun yediği kanlı geyik etini yedir anında ölürüm
yada bir çin yemeği beni felç eder alimallahyiyemem biliyorum dokunur bana velhasıl kelam
afrikalı yıyormus ava cıkıyormus acıkmıyormus susamıyormus
adamın metabolızması farklı bellı kı
ayrıcana hıc ava cıkmadım çölde,fisfisfishoodia tüketmeme de gerenk yok
bırakın afrikalı abilerimiz aslan avlarken cignesin bu bitkiyi
belli ki bizim metabolızmaya olmuyor
bırde adamlar belkı hergun cignemiyordur?
3-5 kez cigniyorlardır bı ayda bısı olmuyordur
bu forum cok buyuk her baslıga herkes ulasamaz
herkesın ılgısı farklıalanda ben mesela cok az baslıga gırerım
gorsek mutlaka yazarız,bazen ozelden mesaj atıp uyelere ulasmak daha dogru
cunku forum cıdden koca bir derya maasallah:1hug:
yoksa kimse bildigi birseyı saklamaz
ilk anda etki etmis olabılır ama zarar verdıkten sonra o etkiyi napim
bensonuc alamadım hafif de rahatsızlandım dogrusu onu icince
ve bant yapıstırdım 3. gün bi fena oldum
bu bana yaramıyor diye attım

X