hızlı kilo nasıl verilir?

simgeeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
165
0
öncelikle merhaba kızlar, birçok bayanın kilolarıyla başı dertte olduğu gibi benimde öyle.bu konuyu deneyimli,fikir sahibi olan cici hanımlardan yardım almak için açmış bulunmaktayım :) diyetteyim 1 hafta oldu,pantolonlarım bollaşmaya başladı fakat basküle çıktığımda hep aynı benim baskül bozuldu desem anneme,kardeşime doğru bana nasıl yanlış anlamadım gitti moralim bozuldu..ben şöyle bir diyet yapıyorum günde 1 öğün yiyorum çünkü hızlı kilo vermek zorundayım..bu kiloyu hızlı bir şekilde verdikten sonra diyetisyene gidip kilomu korumam için neler yapmam gerektiğini araştırıcam zaten. spor yapamıyorum çünkü çok halsiz kalıyorum yemediğim için sadece su çok tüketiyorum.böyle yaparak bir haftanın sonuna geldim.. acaba bu kilolar bir anda hızlı bir şekilde mi gidicek? deneyimli arkadaşlar ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun..

Son düzenleme:
günde 1 öğün yiterek bence kilo veremssin canım aksine alırsın şekerin düştüğünde daha fazla yeme ihtiyacı duycaksın bence 6 öğün az az ye
kaç kilosun ne kadar vermek istiyosun
spor derken yuruyuşde yapsan yeter zaten gunde yarım saat yuru bence

günde 1 öğün yiterek bence kilo veremssin canım aksine alırsın şekerin düştüğünde daha fazla yeme ihtiyacı duycaksın bence 6 öğün az az ye
kaç kilosun ne kadar vermek istiyosun
spor derken yuruyuşde yapsan yeter zaten gunde yarım saat yuru bence

günde yarım saat yürüyorum zaten,yemek yemek için tabiyki istek duyuyorum ama kendimi frenliyorum.10 kilo kadar fazlam var canım..

diyet,syene şimdi git bekleme kilo vermeyi bağışıklık sistemin çöker çabuk hasta olursun böle tek öğün yemekle
kuruyemiş ye en azından badem ceviz kurukayısı gbi ara öğünlerde bunlardan birinden 3 4 tane yiyebilirsin
2 3 litre su iç akşamki ara öğündede 1 meyve ye
leslie diye videolar var video sitelerinde dısarı çıkmassan evdede bu hareketleri yaparsın
nerdeyse liste vercem sana:))

bu şekilde kilo vermen mümkün değilki zaten. tek öğün nedir ya bunun zararlı olduğu zaten belli hani en kötü 2 ana 2 ara öğün yap yani bence kendine çok zarar verirsin bu şekilde kilo verirsende sevinme verdiğin kas ya da su olur o da boşa zaten. eğer çok 80 üzerinde biriysen zaten ayda 5 kilo rahat veririsin değilsen 2-3-4 anca uzun vadede ver iyi ver tamamen kurtul aç kaldığına yazık olur valla bence bir an önce yemeye başla..

bence sık sık ye ama kalorisi az yıyecekler ye mesela ekmek sadece kahvaltıda ye ıkı 3 dilim filan. sonrasında sebze yemeklerı ye hanı bır lokmacık derler ya 1 kepce kadar o kadar ye arkasından 2-3 bardak su ıc yanı normalde corba sebze yemegı pılav tatlı fılan hepsını bırden yerız ya bız insanlar öyle değil önce bı cesıdı sonra 2-3 bardak su aradan 2-3 saat sonra dıger cesıdı yıne 2-3 bardak su yıne 2-3 saat sonra dıger cesıdı yıne su böyle yemelıyız bence. öyle öyle 3 saatte bır yemek ye aksam saat 6 dan sonra yemek yeme salata yap bır tabak doya doya salata ye yesıllık marullu fılan gece 12 gıbı yatıyorsan acıktıgında bır elma ye aradan zaman gectı yınemı acıktın 1 portakal ye böyle gece saatlerıde hafıf seyler ye bol bol su tüket ama gece saatlerı fazla su tüketmemeye calıs gün içinde suyu tüket geceyi wcde geçirebilirsin yoksa :) kendimden biliyorum bir bardak su içiyorum aradan yarım saat gecıyo ben wcde :) ama wc demek yag gıtmesı gibi geliyo artık bana bol su içince.uyku düzenide kiloda önemli.bu arada akşam 6 dan sonra cay ıcme alıskanlıgınız varsa karacay yerıne yeşilçay tüketebilirsiniz.birde gün içinde sabah en az 1 saat gece yatmadan 1 saat seklınde spor yaparsanız ne bılım mekık hareketı olsun bel hareketlerı olsun cok daha kolay gider kilolarınız hem sık sık yıyecegınız için kendinizi halsizde hissetmezsiniz.

zaten ilk bir kaç hafta kilo vermeyi bekleme.. sonradan vermeye başlıyorsun devam ettikçe..
bence kilo vermenin en hızlı yolu ekmek ve şekeri neredeyse hiç e indirmek, yürüyüş, bol su ve akşam belirli bir saatten sonra meyve dışında hiç birşey yememek..
bol şans

öncelikle merhaba kızlar, birçok bayanın kilolarıyla başı dertte olduğu gibi benimde öyle.bu konuyu deneyimli,fikir sahibi olan cici hanımlardan yardım almak için açmış bulunmaktayım :) diyetteyim 1 hafta oldu,pantolonlarım bollaşmaya başladı fakat basküle çıktığımda hep aynı benim baskül bozuldu desem anneme,kardeşime doğru bana nasıl yanlış anlamadım gitti moralim bozuldu..ben şöyle bir diyet yapıyorum günde 1 öğün yiyorum çünkü hızlı kilo vermek zorundayım..bu kiloyu hızlı bir şekilde verdikten sonra diyetisyene gidip kilomu korumam için neler yapmam gerektiğini araştırıcam zaten. spor yapamıyorum çünkü çok halsiz kalıyorum yemediğim için sadece su çok tüketiyorum.böyle yaparak bir haftanın sonuna geldim.. acaba bu kilolar bir anda hızlı bir şekilde mi gidicek? deneyimli arkadaşlar ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun..

günde 1 öğün inanılmaz kötü :) ben gıda bölümünde okudum beslenme derslerimizde vardı tabiki birde çok araştırırım bu konuları, vücudunu şaşırtmadan kilo vermenlazım günde 1 öğün ve çok az yersen vücut buna direnebilir yediğin şeylerin kalorilerine dikkat ederek beslenmen lazım ayrıca bir öğün yersen bölgesel kilo artışlarına sebep olabilirsin,göbeğin erirken kalçan kalabilir mesela kilo verebilmen için metabolizmanın çalışması lazım metabolizma çalışması için az az beslenme ve hareket şart mesela 1 elmada bir öğün olabilir ve 60 kalori böyle ufak şeylerle öğünlerini arttır .

günde bir öğünle kilo veremezsin normal yemeğini ye saatli ekmek esmer ekmek kullan günde iki litre su iç ben 3 hafta oldu 3 kilo verdim diyetisyen yardımıyla

en büyük yanlış yememek kg vermeye çalışırken. az az sık yemelisin. 3 ana öğünü kesinlikle ye ara öğünlerde 1 meyve yada 3tane kuru meyvelerden yada fındık beaz leblebi azıcık. yememekle vücudun dirence geçer yemiyor diye yağ biriktirmeye hız verir. versende kasın erir zaten yağa bişey olmaz. bence diyetisyene hemen git ben diyetisyen eşliğinde günde 30 dk yürüyerek 4 ayda 10 kg verdim. 8 aydırda hiç almadım koruyorum kg mi zaten alıştım az yemeye çok yiyince rahatsız oluyorum. şekeri azalt bitki çayları iç. doğadan marka 7 otlu çay var diyetisyenim önermişti ödem attırırmış. özellikle adet öncesi ve sonrası iç demişti hala kullanıyorum ben adete yaklaşınca. bende bide pko var kg almamı kolaylaştırıyor

eylül 17 den beri günde 1 öğün yiyerek 8 kilo verdim
hızlı bir kilo verme şekli değildi benim için
bunu yapmamda ki amaç daha önceki diyet sistemine bünyem alışmıştı ve kilo vermem durmuştu
tek öğünde canımın istediğini yedim
ekmek, makarna, çikolata v.s.
he arada kaçamaklarım oldu
mesela bir tam öğün değilde atıştırma tarzında geçen günlerim oldu
ilk zamanlarda zor geldi halsizlik, erken acıkma gibi...
şimdi alıştım tek öğüne devam ediyorum ama onu bile yerken daha yemeği bitirmeden doyuyorum
burada tek sorun spor yapılmadığı için gevşeklik sorunu
onun içinde yürüyüşe çıkayım diyorum emme üşeniyorum:26:

Son düzenleme:
istersen 2 ayda 25 kiloya yakın verirsin ama dengesiz beslenme ile. Sonucunda ise gerekli besinleri alınmadığı için etler gevşer ve basenler foraa canım

bence protein ağırlıklı yiyeceksin..karbonhidrat olarak sadece ekmek tüket o da en fazla günde 4-5 dilim..diğer karbonhidratları tüketme..yeşillik yağsız ye bol bol..ve tabiki su..ekmeği ihmal etme..çünkü vucudun karbonhidrata ihtiyacı var..alamazsa savunmaya geçip insülini yükseltip karaciğerin yağ üretmesine yol açıyo..yani eyvah açlık oldu deyip vucut savunma mekanizmasını çalıştırıyo..şeker asla tüketme..tuz az miktar..bi de çok acıktığında kendi avucun kadar leblebi ye üstüne su iç..mide de şişecek tokluk hissi verecek..şekersiz türk kahvesi ve su de tüket..arada yoğurt ve içine yulaf koy birazda su bekle ye..iyice şişsin..üsütünde su iç içine meyve doğra süper bir ara öğün..hemde metabolizmayı hızlandırıyo..kısacası 1 öğünle asla kilo veremezsinnnnn.ben 10 kilo verdim bu yazdıklarımla...tecrübeyle sabittir..kolay gelsin

sölemeyi unuttum her gün en az 30 dakika yürüyüş..eve gelince karın ve kalça hareketşleri yapmayı unutma

sölemeyi unuttum her gün en az 30 dakika yürüyüş..eve gelince karın ve kalça hareketşleri yapmayı unutma

Egzersiz, yürüyüş, spor iştahı kapatan en önemli etkenler bence, bir öğün haklı olunabilir her kez itiraz etmiş ammaa ne kadar çok yerseniz vucut okadar çok insülin salgılar insülin o kadar çok acıktırır. Zaten Canan Karatay hoca ara öğünlere bu yüzden itiraz ediyor. Benim gördüğüm diyetisyenler tututurmuş 6 öğün doktor takımı biraz daha farklı yaklaşıyor. Diyetisyenlerin kan tahlili istemesinide hiç anlayamadım ::KK43:((

Öncelikle tek öğünle beslenmeniz başlı başına diyeti yanlış yaptığınızı gösterir bu yöntem hem sağlıksız hemde hızlı kilo vermek gibi durumu ortadan kaldırıyor. sanıyorum şuanki bu incelme hissi umarım olmamıştır ama kas kaybı olabilir. Lütfen sağlığınızı bozmayın.

Benim size tavsiyem nasıl kilo verilir yazısı okumanız ve daha sonra ana sayfan 3 lü mucize formülün tanıtım video sunu izlemeniz ve benim gibi hayatınızın sonuna kadar hem psikolojik hem de metabolizma olarak bu dertten kurtulmanız dileyiyle.

X