Erkek İnfertilitesi Hızlı İleri Hareket %0 Olanlar , Olup Hamile kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bende muayene oldum çok şükür temiz çıktı.e simde de yazdığım sıkıntılar var

kelin ilacı olsa başına sürer diyeceğim canım...bizim 1 yıl oldu eşim ameliyatta oldu keçiboynuzu kürü de yaptık
evicap ve phramaton da kullandık
ben yumurtlama günlerini bulmak için lh testi de kullanıyorum ama nasip olmadı

İnşallah birgün bizde o güzel duyguları yasariz

Günaydın kızlar geçen hafta yaptığımız sperm testinde hareketsizlik çıkmıştı.tahlil sonucunu internette araştırdığımda esimde 2-3 lokasit olduğu yani iltihaplanma da olduğu yazıyordu.sagolsun gittiğimiz doktor sonucu ustun koru bakinca sıkıntınızı görmemiş.bu durum içime dönmeyince başka bir doktordan randevu aldık sonucu gosterdik.tahmin ettiğim gibi iltihaptan dolayı hareketsizligi oluşuyormuş doktor yeni bir sperm testi yapıp ona göre tedaviye başlayacak.sizde sonuç alamıyorsanız lütfen diktorunuzuu değiştirin

evet canım şu lökosit nasıl birşeyse bir türlü geçmiyor.....
siz 1 2 miş bizimki 900.000 antibiyotikler iğneler hiç fayda etmiyor
zaten antibiyotiklerde spermleri olumsuz etkliyor
ne olacak bilemedim

evet canım şu lökosit nasıl birşeyse bir türlü geçmiyor.....
siz 1 2 miş bizimki 900.000 antibiyotikler iğneler hiç fayda etmiyor
zaten antibiyotiklerde spermleri olumsuz etkliyor
ne olacak bilemedim
İnşallah herşey iyi olur canım gerçekten psikoji bozacak durumdayim

Malesef keçi boynuzu kürü bizim işimize yaramadı aksine değerleri düşürdü 1 milyon lökosit 6 milyona çıktı

lökosit sorunu bizde de var okadar antibiyotik kullandık sadece sayı azaldı
Efsunsuz biz bitkisel bi çay kullandık aktar vermişti içinde en az 15 bitki bulunan bayadır kullanıyoruz lökosit sorunumuz kalmadı ama ileri hareket şaşırtıyor bizi bi 0 bi 34 çıktı bikaç güne kadar eşim yeniden test yapturcak sonucuna göre ya aşılama ya tüp bebek baslanicak.sen nerede yaşıyorsun

canım ileri hareket %34 ve gebe kalamamak çok enteresan bu hareket ile gebe kalman gerekirdi.
Testi yineleyin kruger testi yapan bir yer bulun bence
zaten tüp bebek merkezleri de kruger e göre olan testi esas kabul ediyor
ama o da olmazsa sonuçlar Who ya göre olsun.
en son saçma bir özel hastanede test yaptık hep %0 çıkan ileri hız % 20 çıktı. benim eşimin işine göre şehir değişiyor şimdilik trabzon.ama sanırım tüpe başlarsam izmir olacak.

Hayırlısı bakalım salı günü tekrar yapilcak güzel sonuçlar çıkar umarım

Bu konuya dahil olduğum için umut olmak isterim herkese bende hamile kaldım inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlanır Rabbim herkese tattirsin bekletmeden versin inşallah

Canimmmm çok sevindim Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı Nasib etsin inşallah normal oldu degilmi farklı bişey yaptinmi hiç

normal oldu canım
Lh testi kullandım ben
eşim de klomen kullandı 1 ay
bir yıldır pharmaton ve evicap bir de çerezler

Rabbim en yakın zamanda size de nasip etsin
bekletmeden versin meleklerinizi

0 ileri hareketle ne kadar çok kişi hamile kalmış. biz 28 civarı ileri hızla 3 yıldır uğraşıyoruz, başka hiç bi sorunumuzda yok. okuduklarım bi yandan umut oldu, bi yandan moral bozukluğu. bahsedieln keçi boyunuzu, proseed falan hep bizde denedik Rabbim ol dedikten sonra, bunlar hep bi bahane demekki

aynen öyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…