Erkek İnfertilitesi Hızlı İleri Hareket %0 Olanlar , Olup Hamile kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
0 ileri hareketle ne kadar çok kişi hamile kalmış. biz 28 civarı ileri hızla 3 yıldır uğraşıyoruz, başka hiç bi sorunumuzda yok. okuduklarım bi yandan umut oldu, bi yandan moral bozukluğu. bahsedieln keçi boyunuzu, proseed falan hep bizde denedik :KK43: Rabbim ol dedikten sonra, bunlar hep bi bahane demekki

ozaman morfoloji baktırmanız lazım ...dna hasar testi yaptırdınız mı
bir de sen detaylı muayene olmalısın...rahim filmi hormon değerleri yumurtalıklar
ama hepsini yaptıysanız nasip tabi

Allah razı olsun benim durumumdaki herkese nasip etsin
Mrb cnm tebrik ederim inş en kisa zamanda bizde hamile kalırız. .. Benimde eşimin sıkıntı si ileri hareketi %0 di ilaç kullandı %5 yaptık takviyelerde alıo ayriyeten... Acaba siz bunun haricinde neler yaptınız öneriniz varsa dinlemek isterim şimdiden tsk ederim

Mrb cnm tebrik ederim inş en kisa zamanda bizde hamile kalırız. .. Benimde eşimin sıkıntı si ileri hareketi %0 di ilaç kullandı %5 yaptık takviyelerde alıo ayriyeten... Acaba siz bunun haricinde neler yaptınız öneriniz varsa dinlemek isterim şimdiden tsk ederim

Ne demek canım tabi ki
1yıl pharmaton ve evicap kullandı eşim...
hamile kalmadan önceki 1 ay da doktor klomen yazdı onu kullandık..
bir de keçi boynuzu kürü ve bol çerez..

İnşallah en yakın zamanda size de nasip olur %5 e çıkması gerçekten çok iyi bir değer

tsh benimde yüksekti uzunca bi süre ilac kullandım. zaten hamile kalamıyorum diye bıraktım sonra :KK43: hamile kalsam yine kullanmak zorundayım

ben şuan ilaç kullanıyorum mecburen...yüksek tsh gebeliği engelliyor gene ilacını bırakma canım..

ileri hareketli: %2
yavaş ileri hareketli: %10
yerinde hareketli: %10
hareketsiz: %78
morfoloji:0
tüp bebekle gebe kalabildim.

bu arada normal yolla gebe kalmışsınız çok sevindim tüm isteyenlere nasip olsun inşallah.

Ne demek canım tabi ki
1yıl pharmaton ve evicap kullandı eşim...
hamile kalmadan önceki 1 ay da doktor klomen yazdı onu kullandık..
bir de keçi boynuzu kürü ve bol çerez..

İnşallah en yakın zamanda size de nasip olur %5 e çıkması gerçekten çok iyi bir değer
proxeed plus verdi Dr da bize cnm geçen ay da rahim filmi çekildim çok şükür bende sıkıntı çıkmadı tüplerim açık... keçiboynuzu kuru ve pekmezi yiyo eşim... Acaba eşime klomen alsam da icirsem olur mu yaa bi sakıncası olur mu sizce ?

proxeed plus verdi Dr da bize cnm geçen ay da rahim filmi çekildim çok şükür bende sıkıntı çıkmadı tüplerim açık... keçiboynuzu kuru ve pekmezi yiyo eşim... Acaba eşime klomen alsam da icirsem olur mu yaa bi sakıncası olur mu sizce ?

canım klomen yumurtalıkları uyaran bir ilaç
doktor tavsiyesi olmaksızın kullanmayın...hormonal değişim de yapabilir
klomen kullanımından sonra sperm sayısında artış oluyor
ama asıl amaç dna hasarlarını azaltmak
proxeed plus biz de çok az kullandık

ileri hareketli: %2
yavaş ileri hareketli: %10
yerinde hareketli: %10
hareketsiz: %78
morfoloji:0
tüp bebekle gebe kalabildim.

bu arada normal yolla gebe kalmışsınız çok sevindim tüm isteyenlere nasip olsun inşallah.

amin canım beklemek öyle zor ki 3 yıl oldu dile kolay...
ben de artık tüp bebeğe karar vermişken süprizim geliverdi.
Rabbim bekleyen herkesi sevindirsin

canım klomen yumurtalıkları uyaran bir ilaç
doktor tavsiyesi olmaksızın kullanmayın...hormonal değişim de yapabilir
klomen kullanımından sonra sperm sayısında artış oluyor
ama asıl amaç dna hasarlarını azaltmak
proxeed plus biz de çok az kullandık
Doğru soyluosun Dr sormam lazım.. sen neler yaptın peki ekstra bişe kullandin mi cnm ?

Doğru soyluosun Dr sormam lazım.. sen neler yaptın peki ekstra bişe kullandin mi cnm ?

canım ben önce kadın doğuma gittim tüm tahlillerimi yaptırdım...
doktora çocuğum olmuyor deyince ozaten gerekli her testi yaptı
sorun çıkmadı çok şükür
ben hiç birşey kullanmadım

sadece yumurtlama günlerini tespit etmek için LH testi o kadar

sorun çıkmadı çok şükür

Anladım cnm aynı benim de durumum Dr agittim ve bende bi sıkıntı olmadığını söyledi Kasım da asilama yaptırmayı dusunuorum artık bakalım

Anladım cnm aynı benim de durumum Dr agittim ve bende bi sıkıntı olmadığını söyledi Kasım da asilama yaptırmayı dusunuorum artık bakalım

inşallah tutar canım...beklemek çok zor 3yıllık evliyim insan her umuda tutunmaya çalışıyor

sorun çıkmadı çok şükür
Canım klomeni nasıl kullandınız. şuan 2 günde 1 alıyor eşim.Biyerde okumuştum erkeğin yumurtaliklarinada zararı olabiliyormuş siz hergunmu aldınız acaba.Ya şimdi de ben adet olamıyorum temmuzda rahim filmi çektirdim ondan sonra düzenli olan adetim duzensizlesti en son 31 ağustos da oldum 4 gün sonra 2 ay olcak :KK43: yarına doktordan randevu aldım bakalım ne çıkacak :KK43:

canım eşim hergün 1 tane içti ama 28 gün kullanılıp ara verilir yazıyordu biz de okadar kullandık
belki eşinin sayısı bizimki kadar kötü değildir oyüzden 2 günde bir vermiştir doktor
bir de bu ilaç yumurtalıkları uyardığı için yan tesiri olabilir belki tedbir amaçlı size öyle söylemiştir
rahim filminden sonra kanama falan olur normalde ama adet düzensizliğine sebep nedir anlamadım
doktorun bakalım ne diyecek...
iyidebennapiim iyidebennapiim

Proxeed ı bizde kullandık 3 ay ama hiç fayda etmedi hem paramız hem zamanımız gitti :KK43: doktorumuzu değiştirdik tekrar 3 aylık ilaç tedavisine başladık klomen ve emodex verdi kasım sonunda bitiyor bakalım nasıl çıkacak

X