Erkek İnfertilitesi Hızlı İleri Hareket %0 Olanlar , Olup Hamile kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Durumunuz nedir hamile kalmişsınızdır inşallah. Ben de aynı durumdayım

bizim de ileri hızlı yok ileri hareket 47, ikisinn toplamı 32 geçince hız konusunda çok sorın okmadığını söyledi doktor

En altta progrsyon yazıyor bak iste orda hareketlilik yazıyor takviye için morfolijide solgar koenzim 100 mg kullandı prodec plus 3 kutu bitirdi e vitamini c vitamini l arjinin l kartinin selenyum kullanıyor simdi

Şuan hikayenizi ağlayarak okudum.. Acaba bende bir gün birilerine umut olabilir miyim? Eşimin test sonuçlarından sonra gönlüm çok mahzun. Aynı şeyleri yaşamış biri olarak bana lütfen cevap verir misiniz. Eşimin sperm sayısı 19 milyon morfoloji 0 ileri hareketli sperm %2 ve %26 dna hasarı gözlenmiştir yazıyor. Bu değerlerle bende normal yoldan hamile kalabilir miyim

Allahım inşaallah bir gün bende böyle sevinçli haberle gelirim buraya. Aynı durumu yaşamayan bilemez şuan ki hislerimi. Aradan 4 yıl geçmiş ben bu postu yeni okudum inşaallah evladınız sağlıklıdır

Allahü teala razı olsun bu güzel bilgiler için şu gece vakti kalbim kırık sizin bu yazdıklarınızı okudum ve tekrardan Rabbime güvendim. Siz bana umut oldunuz inşaallah sizin de ne gönül muradınız var ise Rabbim hayırlısıyla nasip eylesin. Siz de bana dua edin lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…