Histeroskopi

Merhaba cnm. Ewet histeroskopi ile polip aldı doktor. En büyüğü 1.5 cm olan parçalar varmış

Haklisiniz ama iste kendime laf anlatamiyorum birde bugun baska bir doktora daha danistim 3 sezeryanim var o tedavide yine sezeryan yerine yapilacak tekrar cocuk yapacaksin 5kez ayni yer kesilmis olacak dedi yapma birdaha cocuk dedi sanirim artik benim vazgecmekten baska carem yok

Senin 3 bebeğin varsa başka dusunmuyordursun herhalde kesilerek mi yapilacak ameliyatin vajinadan girip yapılıyor benim bildiğim

Canım selâm bende şimdi hastaneden çıktım. Bana ayın 11 inde yatış yapıp 12 sinde operasyonu yapalım dedi. Bu kadar yatıracak ne var insanı onu anlamadım sitrese girdim valla ya... Birde operasyon sonrası mi yaticam acaba pher hastaya yapılıyor mu bu prosedür araştırma hastanesi olduğundan

Ay bana yatış verdiler. Çok korkuyorum şuan. Neden yatış yapılacak ne var bunda anladım acaba prosedür mü bu
Kuzum merak etme sana söylemiştim banada yatış verdiler 2 gün kaldım hastanede bugün kan tahlillerin falan yapılacak büyük ihtimal yine vajınal muayene yapılacak yarın ameliyat olursun.

canımcım korkma bende aynı şekilde 1 gün operasyondan önce 1 günde operasyondan sonra kaldım 3. gün sabah çıktım hastaneden.

canımcım korkma bende aynı şekilde 1 gün operasyondan önce 1 günde operasyondan sonra kaldım 3. gün sabah çıktım hastaneden.
aa aaa ben bu kadar uzun süreceğini hiç tahmin etmedim. Kürtajda hani aynı gün yaptılar kalktım evie geldim. Buınu da doktorun anlatmasına göre ufak bir operasyon olarak değerlendiriyorum ya hep yatış olacak deyince çok endişe ve korku içine girdim

Kuzum merak etme sana söylemiştim banada yatış verdiler 2 gün kaldım hastanede bugün kan tahlillerin falan yapılacak büyük ihtimal yine vajınal muayene yapılacak yarın ameliyat olursun.
Bugün değil de canım bana 11 yatış 12 si de operasyon dediler. Demekki 13 ünde çıkarım hastaneden ben. Allah kısmet ederse . Yatış yapıldığı günde mi kan alacaklar birde muayene offf

Bugün değil de canım bana 11 yatış 12 si de operasyon dediler. Demekki 13 ünde çıkarım hastaneden ben. Allah kısmet ederse . Yatış yapıldığı günde mi kan alacaklar birde muayene offf
Evet canım gün içinde kan testleri yapacaklar vajinal muayene yapacaklar, tansiyon ve ateş ölçümü yapılacak gece yatmadan önce 1 adet hap bir adet fitil verecekler vajına içne yerleştirip yatacaksın ayağa kalkmaman lazım, sabah içinde yine bir ilaç verecekler onu sabah onu içeceksin.

Bende öyle sanarak gitmiştim ama 2 gece kaldım canım, ha birde doktorun söyledimi bilmiyorum ama yanında boydan gecelik götür ameliyattan çıkınca hemşireler giydirecek sana birde normal pijama takımı götür, eğer sürekli kullandığın bir ilaç varsa mutlaka yanında olsun.

[
Vay baboooo.... Ben ne işlere girdim allahım ...... fitili ben mi yerleştircem onlar mı? Rahmin açılması içidir kesin o fitil. Dil altı hapı vermiştiler bana da kürtajda (.... Vanijal muayene nasıl oluyor peki zırt bırt gelip kurcalıyorlar mı nasıl bir ortamda bakılıyor oda da vanijal muayene nasıl olucak??? Ay kafayı yicem

gecelik neden?? Pijamanı getir dediler. Gecelik giymeyide hiç sevmem. Ameliyat sonrası gecelik neden dah koly giyiliyor diye mi?

vajinal muayeneyi odada yapmıyorlar başka bir yerde yapıyolar bende ilk önce alttan ultrasonla baktılar yumurta büyüklüğüne falan baktılar sonra elle muayene yaptılar ele gelen bir parça falan varmı diye darlık varmı diye sadece o kadar başka yapadılar, evet fitil falan rahim açılması için sabah uyanınca o dil altı hapından alıcan yine sen kendin yerleştiriyosun fitili.

Senin 3 bebeğin varsa başka dusunmuyordursun herhalde kesilerek mi yapilacak ameliyatin vajinadan girip yapılıyor benim bildiğim
2tane cocugum var 3.su öldü ve bana histereskopi ile tani yapacagiz ama ameliyati laporoskopi ile yapacagiz dedi

Canım günaydın sen araştırma dami olmustun operasyonu bana yatış verdiler ne alaka anlamadım bu kadar ciddi bir operasyon değil nihayetinde
Ewet bir gece öncesinden yatış yapılmıştı lawman fln verdiler. Sabahta operasyon olmuştum üniversite araştırma hastanesinde oldum. 2 gece kalmış oldum hastanede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…