Histeroskopi

Meraba histeroskopi yaptirdiniz mi? Yaptirdiysaniz ne kadara yaptirdiniz? Sorun neymis? Hamile misiniz? Bende ilk tup denememi aynur ersahinde yaptim ve negatif aldim bana da 2. Transfer olmadan once histeroskopi onerdi ama yaptirmadim. Ardindan dogal yolla ikiz hamile kalip dusuk yaptim. Simdi gittigim doktorda histeroskopi yapmak istiyor. Cok kararsizim.

Merhaba ben 2019 Eylül'de yaptırdım Florya Medical Park hastanesinde 2.300 TL idi ilk transfer negatif oldu ikinci transfer öncesi doktor önerdi ve yaptırdım çok şükür ikinci transferde hamile kaldım

Merhaba ben 2019 Eylül'de yaptırdım Florya Medical Park hastanesinde 2.300 TL idi ilk transfer negatif oldu ikinci transfer öncesi doktor önerdi ve yaptırdım çok şükür ikinci transferde hamile kaldım
Merhaba ben de histeroskopi olucam doktor araştırıyorum doktorunuz kimdi memnun musunuz?

Merhaba ben de histeroskopi olucam doktor araştırıyorum doktorunuz kimdi memnun musunuz?
Merhaba ben Dr can koşal beye yaptırmıştım ama ayrıldı hastaneden çok memnun kaldım şuan Dr hediye dagdeviren hanım var oda iyi isterseniz bakın Instagram hesabından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…