Histeroskopi

Ben ofis yaptırdım hemde devlette
İlaç falan vermediler tok karnına gel dediler. Çok korkmustum canlı canlı biryerime birsey yapıp kesecekler diye
Ayyy şimdi kendime ne güldüm. Ne acı ne ağrı ne sizi hicbirsey olmadı :) korkmayın rahat olun

Sagolun arkadaşlar ya.biraz rahatladım.

Merhaba. Bendede 2 düşük sonrası polip çıktı. Doktorum önce biyopsi yapıcam sonra histeroskopi dedi. Bu arada doktorum özel mauayenehanesi var ve üniversite kadın doğum bölüm başkanı prof. Ama biyopsi için 1250 tl istedi. Histeroskopi de üniversite de ücretsiz yaparım dedi. Siz nerde oldunuz ücret ödediniz mi.

Arkadaşlar devlet hastanesinde tanı için histeroskopi olan yokmu.çok korkanlar için anestezi veriyormu devlet hastanesi. Lütfen acil cevap bekliyorum.
Merhaba canım ben özelde oldum tanısal histereskopi hiç korkma genel anestezi veriliyor anlamıyorsun

Kizlar bi de sizlere danisim dedim bilginiz varsa beni de bilgilendirirsiniz diye dusundum.Adetimin 10.gunu operatif histereskopi yapildi kucuk bi yapisiklik vardi o acildi.Adetimin 15.gunu kontrole gittigimde doktorum ovulasyonun gerceklestigini ve endometrium kalinligimin 6.77 oldugunu soyledi.Bu kalinlikta ve operasyon da gecirmem sebebiyle bu ay icin gebelik pek beklemioruz zaten dedi.Operasyon sebebiyle endometrium kalinligimin bu sekilde oldugunu bi sonraki ay normale donecegini soyledi.Sizlere sorum ilk kontrolunuzde kalinlik ne durumdaydi operasyon kaynakli yeterince kalinlasmamis olabilir mi?

Histeroskopi yapılmadan önce biyopsi yapıldı mı size?

Merhaba bugün benden biyopsi ile parça alındı. Pazartesi üniversite hastanesine patolojiye vericem. 10 güne çıkar dedi doktorum. Ve sonrasında histeroskopi yapıcak mış. Ama 2 gün yatırıcam dedi. Siz yatmışmıydınız ? Yoksa direk olup çıkmışmıydınız?

Ben kendimi iyi hissettim 2 saate çıktım histerpskopide. Hafif Karnım agriyordu sadece. Devlette oldum ücretsiz. Ama genel anlamda yatsaniz bile yatanlar vardı korkacak durum yok

Merhaba hangi üniversite de histeroskopi yapıldı.

Merhaba kızlar 3 tane tup bebek düşüğüm var şimdi histeroskopi yapılacak bana da istanbul da önerebileceğiniz bir doktor varmı fiyat olarak benim doktorum 7 bin çekti ve kesinlikle durumumuz yok yeni yaptıranlar kaça yaptırdı ve memnun kaldinizmi acaba çok ihtiyacım var gerçekten bilgilerinize teşekkürler

7bin neymiş ya ?
ben 950 tl ye yaptırdım hemde çok tercih edilen bir özel hastanede.
Kesinlikle orada yaptırmayın başka doktor araştırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…