hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Lola_a neden ses vermedin :-(

Canım bebeğimin kontrol ü yapıldı hiçbir şey çıkmadı . Korkma için rahat olsun. Şekerden uzak dur suyun fazla ise
Maşallah sevindim bebeğinize şekerden karbonhidrattan uzak durmamı söyledi doktor dikkat ediyorum inşallah düzene girer dua edin olurmu

Maşallah sevindim bebeğinize şekerden karbonhidrattan uzak durmamı söyledi doktor dikkat ediyorum inşallah düzene girer dua edin olurmu
Ederim.. evet suyu fazla olanlardan şekerden şüphe ediliyor 28. Haftada şeker yüklemesi yaptırırsın. Şimdi kaç haftalıksın.

Merhabalqr tam 18. Haftada erken detayli yaptirmk zorunda kaldim ve bebegimde bagirsakta parlama goruldu dr tek basina cok buyuk bir risk degil dedi ama annelik iste insan tedirgin oluyor devlet hastanesinden perinatolojiden randevu aldik detayli icin ama siddetli kardan dolayi gidemedim ozeldeki randevuma gittim azalma yoktu dr yok olmaz oyle dogar dedi amniyosentez onerdi kabul etmedim suan 25 haftalik olduk sabirsizlikla dogumu bekliyorum insallah hepimiz saglikla kucaklarimiza aliriz

Merhaba zeka testlerini yaptırdınızmmı onda sıkıntı yoksa çok önemsemiyorlar baştaki yorumları okuduğunuzdaa rahatlarsınız ben devamlı okuyorum öyle rahatlıyorum parlaklık giderek artmış olanlar bile sağlam doğum yapmış ama insan hep ya benimki nasıl olacak diye düşünmeden edemiyor dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok ben zeka testinide yaptırmadığım için kesin bişey diyemiyor doktor yaptırıp kötü sonuç alsaydımda gene yapacak bişeyim olmazdı üzülme sürem artardı

Hicbir testi yaptirmadim ikili yaptirdim onda ters akim cikti ama o her bebekte oluyormus oda duzeldi zaten onun disinda baska bisey yaptirmadim dr da sadece bir bulguya gore size sagliksiz bebek doguracaksiniz diyemem bu sekilde saglikli dogum yapan nir cok kisi var dedi okuduklarimda beni rahatlatti 21. Haftadan beri bu konuda hicbirsey yapmadim allaha emanet yavrularimiz

Benim Grade 1 di azalmış dedi perinetolog inşallah azalır sizinde ve kaybolur sonuçta bir sıkıntı var kaybolmuş oluyor inşallah öyle olur dua edip Allah a sığınıcaz

Sizinle aynı zamana geliyor doğumlarımız benimde muhtemel tarih 30 Mayıs buraya yazalım devamlı paylaşalım

Merhaba arkadaşlar benimde bebeğimde detaylı ultrasonda bağırsak parlaklığı görüldü ve bende zeka testlerinin hiçbirini yaptırmamıştım olurda herhangi bir sorun çıkarsa gebeliğimi sonlandırmıycağım için kafamı bulandırmak istemedim ilk bebeğimi kalp hastalığından kaybettiğim içinde olurda tekrar böyle bişey başımıza gelirse daha tedbirli davranır doğardoğmaz müdahale gerektiren bir durum olursa diye detaylı useye girdim keşke bunuda yapmasaydım. Burayı okuyup biraz olsun rahatladım ama ister istemez bi burukluk oluyor insanda kafam çok karışık inşallah bizde sağ salim dığumlarımızı yapar burayada yazarız

İnşallah sağlıkla doğsun bebeklerimiz

Doğum yapanlar geri dönüp bakmıyor sanırım ama şu varki sizde bugünlerden geçtiniz unutmayın :-(

V
İnşallah sağlıkla doğsun bebeklerimiz
İnşallah canım cuma günü kontrolümüz vardı bizimde drum bebekte başka herhangi bir bulgu olmadığı sürece tek başına bağırsaktaki parlaklığın bi tehlike arz etmediğini söyledi ama takip edeceğini ve ilerleyen haftalarda kaybolabiliceğinide ekledi umarım dediği gibi olur doğum yapmış olanlara gelince eminim bebişleri sağlıklıdır ve bebişlerden fırsat bulup yazamadıklarını umud ediyorum artık biz paylaşırız allahın izniyle iyi haberleri umarım bundan sonra kimse böyle sorunlarla karşılaşmaz.

Kaybolması iyi bişey dedimi acaba doktorunuz

Sizinle aynı zamana geliyor doğumlarımız benimde muhtemel tarih 30 Mayıs buraya yazalım devamlı paylaşalım
Merhaba benim ilk dogumum sezeryandi 2.de oyle olacak normal dogum tarihinden 1 hafta 10 gun once doguma alacakmis dr insallah hepimiz saglikla aliriz yabtularimizi kucagimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…