hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

Mambia inşallah kendinize gelince bişeyler paylaşırsınız sağlıklı bir şekilde kucağınıza almışsınızsdır inşallah

Benimde bebegimde hiperekojen barsak ve ekojen kalp cikti. Ultrasonu inceleyen doktor amniyosentez onerdi. Ancak haftayatetekrar detayli ultrasonda prof tarafından bakılacak. Cok üzgünüm. Dua etmekten başka çarem yok. Ikisi birden olduğu için daha çok endişe ediyorum. Umarım bebeğim iyidir.

Benimde bebegimde hiperekojen barsak ve ekojen kalp cikti. Ultrasonu inceleyen doktor amniyosentez onerdi. Ancak haftayatetekrar detayli ultrasonda prof tarafından bakılacak. Cok üzgünüm. Dua etmekten başka çarem yok. Ikisi birden olduğu için daha çok endişe ediyorum. Umarım bebeğim iyidir.
Son zamanlarda çevremden duyduğum burdan gördüğüm kadarıyla bebeklerine bu teşhis konan o kadar çok insan var ki? Ve hepsinin de amniyosentezinde maşallah hiç bişey çıkmamış. Benim de kısmet olursa 2 hafta sonra detaylı ultrason olacak. Benim bebeğimde de çıkarsa hiç şaşırmam o derece. İçini ferah tut. Hiç bişey çıkmayacak allahın izniyle

Son zamanlarda çevremden duyduğum burdan gördüğüm kadarıyla bebeklerine bu teşhis konan o kadar çok insan var ki? Ve hepsinin de amniyosentezinde maşallah hiç bişey çıkmamış. Benim de kısmet olursa 2 hafta sonra detaylı ultrason olacak. Benim bebeğimde de çıkarsa hiç şaşırmam o derece. İçini ferah tut. Hiç bişey çıkmayacak allahın izniyle

Amin inşallah. Dua ediyorum sürekli. Karnimdakini de uzuyorum. Olumlu düşünsem korkuyorum birşey çıkarsa daha büyük yıkım diye. Hiçbir şey dusunmemeye çalışıyorum. Sizin de insallah hiçbir şey çıkmaz detaylida. Çoğu kişinin birşey çıkmıyor zaten. Iciniz ferah olsun.

İnşallah iyidir ikiside önemli bulgu değil komşumun bebeğinde kalp parlaklığı vardı çok korktu doğdu bebeği iki aylık olacak bişeyi yok sadece kalbinde lekeler hala varmış ama geçici bişey demiş doktor canınızı sıkmayın benimde bağırsak parlaklığı çıktı detaylıda bende çok kötü zamanlar geçiriyorum ama burdan duyduklarım biraz daha rahatlattı kendime gebeliği zehir etmemeye çalışıyorum sizde kafanıza takmayın zaten zeka testlerini yaptırdıysanız önemsemiyorlar ben zeka testini yaptırmadım ve o yüzden biraz büyüttüm Allah büyük içimizi ferah tutalım

Yani bu sorunlar Çıkanlar doğum yapmış birisi olumsuz birşey demiyor bu iyi düşünmemiz için bir sebep ve kendinize zehir etmeyin diyorlar yaşamış çünkü onlar inşallah bizde doğum yapıp yazalım sağlıklı Bebişimiz oldu diye daha dün mambia diye arkadaş doğum yaptı maşallah bir sıkıntı çıkmamış

Aminn.. insallah birşey çıkmaz. Sadece iki bulgunun birden olması korkutuyor. Tek bir bulgu olsa o kadar endişe etmem açıkçası çünkü çoğu her yerde tek bulgunun olması veri değil diyor. Size amniyosentez önerdiler mi? Ben ikinci detayliya giricem. Onun sonucuna göre bakılacak amniyosentez olup olmayacağım.

Aminn.. insallah birşey çıkmaz. Sadece iki bulgunun birden olması korkutuyor. Tek bir bulgu olsa o kadar endişe etmem açıkçası çünkü çoğu her yerde tek bulgunun olması veri değil diyor. Size amniyosentez önerdiler mi? Ben ikinci detayliya giricem. Onun sonucuna göre bakılacak amniyosentez olup olmayacağım.
Banamı soruyorsunuz

[QUOT_MRY, post: 44926508, member: 732346"]Banamı soruyorsunuz[/QUOTE]
Evet alinti yapmadan yazmışım. Kusura bakmayın.

Bana önerdi evet ama zeka testi yaptırmadığım için sonrada yüzde doksan bişey çıkmaz dedi zaten amniyosentez yaptırmayı düşünmüyorum..

Haftaya tekrar perinetolog kontrolüm var bakalım inşallah kaybolur yada başka bir sıkıntı görmez diye umut ediyorum Allahın izniyle inşallah sizinde kaybolmuş olur bir dahaki kontrolde

İki bulguda olsa sıkıntı yapmayın bence organ gelişim evresinde oluncada böyle görünebiliyormuş burdaki yazıları okudunuzmu hep olumlu inşallah sizinde öyle olur

İki bulguda olsa sıkıntı yapmayın bence organ gelişim evresinde oluncada böyle görünebiliyormuş burdaki yazıları okudunuzmu hep olumlu inşallah sizinde öyle olur

Amin inşallah. Benimde bu hafta kontrolum. Inşallah kaybolur başka birşey çıkmaz. Bununla atlatiriz. Sizin için de dua ediyorum.

X