hiperokojen barsak..lütfen yardımm..!!

bizimde 17 haftalıkken gozüktü. detaylıda profa gittim tek başına oldugu için hiç bir anlamı yok dedi. ve 28 haftalık kontrolümde kaybolmuştu tamamen. içini ferah tut canım kaybolmasa bile u sorun olupta okadar cok saglıklı dpgan bebek varki bizimkilerde saglıklı bir şwkilde dogacak inş
İnşallah temennileriniz için Teşekkürler duymak iyi hissettiriyor ne kadarlık oldunuz şuanda

zeka testini bende yaptırmadım canım ona ragmen gittiğim prof yuzde 5 ihtimal verdi. zaten normal bir gebeliktede bukadar risk vardır dedi içimi çok rahatlattı. seninde için rahat olsun canım.
Allah razı olsun tabiki ne çıkacağını bilemeyiz yüzde yüz sağlıklı deniliyor ve hasta doğabiliyor Hep bir ihtimal vardır inanın iki.haftam kafamda bir sürü kötü.şeyle geçti dualar ediyor tevekkül ediyor rahatlıyorum kesinmi değilmi belli olmayan bişey için beyninn kalbin yoruluyor Allah bütün hastalara evlatlara şifalar versin hamilelere sağlıklı doğumlar olsun inşallah

Maşallah Ne güzel az kalmış inşallah yazarsanız memnun olurum zaten sorarım doğum yaptınızmı diye ben daha 22 haftalık

Merhaba sizden de bilgi almak istiyorum kontrollerinizde geçtimi bu bulgu görürseniz cevap verirmisiniz
Hiç korkma cnm o evre tam gelişim evresiymiş o haftada bagırsak karaciğer vs iç organlar gelişimi devam ettiği için ve küçük olduğu için parlaklık görülüyormuş Bn amniyo sentez yaptırdım ve bir çok test yapıldı herşeyi temiz cıktı hatta yaklaşık olarak 1 ay önce ultrason oldu ve hiç bişiy gözükmedi korkma bir çok arkadaş dogum yaptı ve bebekleri çok şükür sağlıklı bnm de seninde inş öyle olucak

Hiç korkma cnm o evre tam gelişim evresiymiş o haftada bagırsak karaciğer vs iç organlar gelişimi devam ettiği için ve küçük olduğu için parlaklık görülüyormuş Bn amniyo sentez yaptırdım ve bir çok test yapıldı herşeyi temiz cıktı hatta yaklaşık olarak 1 ay önce ultrason oldu ve hiç bişiy gözükmedi korkma bir çok arkadaş dogum yaptı ve bebekleri çok şükür sağlıklı bnm de seninde inş öyle olucak
İnşallah sizin ne kadar var doğuma

Ederim inşallah burda diğer sağlıklı doğum yapan bayanlar gibi sizinde güzel haberlerinizi alırız inşallah ve diğer doğumunu bekleyen herkesin rabbim gönlüne göre versin

X