Hikayelerden engelleyen insan ?

denzozgur

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
38
-9
Arkadaşlar merhaba, bi konuda kimseye danışmadığım için sizlerden fikir almak istedim.
İlişkilerde en başta sıkıntılı olduğumuz insanlar var eşimin ailesinde. Mesafeliyim her şeyin farkındayım fakat bazı manipüle edici kışkırtıcı hareketlere maruz kalıyorum halen. Görmce eşime instagram hikayesni açmış ve bana kapalı. Yani siz bunu farketseniz ve böyle bi durum olsa ne yapardınız? Siz de kapatıp diğer insanlara mı açarsınız yani ne düşünürsünüz teşekkür ediyorum şimdiden

Hiçbir şey yapmam, böyle ucuz hareketler benim umrumda olmaz

Bu bir saygısızlık, kışkırtıcı hareket değil. Eşiniz görümcenin kardeşi. Onunla paylaşım yapıp sizle paylaşmak istemeyebilir. Mesafeli davranmak istemiş. Bu normal bir şey.

Akrabanın akrabaya yaptığını akrep bile yapmaz derler ya gerçekten öyle. Böyle minik bir şeyden ne kışkırtması ne manipülesi var anlamayamadım.

Böyle küçük gereksiz konularla evinizde huzur kalmaz.

Dedektif gibi gadinsiniz hanfendi
Dedektiflik bir şey yok ya. Topu topu 24 tane mesajı var hemen hemen hepsi instagramda hikaye kapatmayla ilgili. Emoji skoru da eksilerde olunca bir bakayım dedim bir de silmiş konuları taa geçen seneden beri aynı konuyu açıp durmuş

Su yoruma istinaden dönüp instagram ayarlarınızı kontrol edip ardndan kendi kişisel ve zihinsel ayarlarınızı kontrol etmenizi öneririm

Bakmak aklima gelmedi ki hic, sosyal medyadan da dert cikmaz diyordum kronikmis megersem

Hem yerinizde olsam görümcenize teşekkür ederdim. Olası potansiyel sinir harbi yaşanacak her şeyden sizi korumuş.
Allah ondan razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…