Hikayelerden engelleyen insan ?

Arkadaşlar merhaba, bi konuda kimseye danışmadığım için sizlerden fikir almak istedim.
İlişkilerde en başta sıkıntılı olduğumuz insanlar var eşimin ailesinde. Mesafeliyim her şeyin farkındayım fakat bazı manipüle edici kışkırtıcı hareketlere maruz kalıyorum halen. Görmce eşime instagram hikayesni açmış ve bana kapalı. Yani siz bunu farketseniz ve böyle bi durum olsa ne yapardınız? Siz de kapatıp diğer insanlara mı açarsınız yani ne düşünürsünüz teşekkür ediyorum şimdiden
Benim de kaynım beni durumda sona almıştı.Ne zaman yaptıysa artık bilmiyorum ama farkedince ona güzel bir msj yazıp telini ve kendini hayatımdan sildim

O konuları bi sıkıntı olduğu için önemini yitirdiği için sildim , korkumdan silmişim gibi garip ifadelerde bulunmayın bi üste çıkmak için. Derinlemesine olay çözmenizi gerektirecek bi durumda yok zaten. Bi hikaye size kapansa ne hissederseniz ne yaparsınız dedik alt tarafı kurcalayıp da olayı baştan çözün demedim kimseye
Sizin konunuzda benim üste çıkma gibi bir derdim olamaz, ama sizin olur. Haklısın desinler diye silmişsiniz, çünkü en başında kendinize anlatamıyorsunuz, içinizde bir yer sizden rahatsız.

Sizin konunuzda benim üste çıkma gibi bir derdim olamaz, ama sizin olur. Haklısın desinler diye silmişsiniz, çünkü en başında kendinize anlatamıyorsunuz, içinizde bir yer sizden rahatsız.
Benm en başından beri gördüğüm saçmalıkları burdan oturup dinlesen ne sabrın kalır ne de benm bunu herkese izah edip insanların sabretmesini gösterecek beklentim. Ve gönül rahatlığı ile dinleseydin bu taraflı görüşlerin ve yanlış anlamarın için üzülürdün benm için. Yine de teşekkür ederim görüşleriniz için, Allaha emanet olun.

Benm en başından beri gördüğüm saçmalıkları burdan oturup dinlesen ne sabrın kalır ne de benm bunu herkese izah edip insanların sabretmesini gösterecek beklentim. Ve gönül rahatlığı ile dinleseydin bu taraflı görüşlerin ve yanlış anlamarın için üzülürdün benm için. Yine de teşekkür ederim görüşleriniz için, Allaha emanet olun.
Bizim sabrımız boldur, anlatırsanız ilgileniriz. 😁

Ben gorumceki gizledim ama benim haklı sebeblerim var...oda beni gizlemiş sıkıntı kalmadı ortada yani ben şahsen gormesinj istemedim için laf çıkardığı için gizledim kendisi biraz dengesizdir

Ee bir sorun var mıymış 😅 merak ettiriyorsunuz böyle yarım yazmayın 🥲
Ay yok cınım ne engellemesi öyle bişey yok falan demişti, eşimle de yeni takipleşmişlerdi onda çıkıyordu bende çıkmıyordu hikayeleri. Ben de hee tamam demiştim 🤣

Arkadaşlar merhaba, bi konuda kimseye danışmadığım için sizlerden fikir almak istedim.
İlişkilerde en başta sıkıntılı olduğumuz insanlar var eşimin ailesinde. Mesafeliyim her şeyin farkındayım fakat bazı manipüle edici kışkırtıcı hareketlere maruz kalıyorum halen. Görmce eşime instagram hikayesni açmış ve bana kapalı. Yani siz bunu farketseniz ve böyle bi durum olsa ne yapardınız? Siz de kapatıp diğer insanlara mı açarsınız yani ne düşünürsünüz teşekkür ediyorum şimdiden
Hiç bir şey yapmam madem mesafelisin sanane gorumcenin Instagram hikayesinden?

Görümce görümceeee
Görünmeyesin ömrümceeeee 🙋🏻‍♀️🌸

Hikayelerden engelleyen İNSAN olarak vurgulamissiniz da hikayeden engelleyen hayvan var mı ki ?
Yahut insan dışında insta vs kullanan bir canlı 🤔

X