hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

cok uzattımı olmuyoo cnm yhhaa biz nişanlıyken nişanı attım bn sonra geri barıştık enn iisi uzatmamak=))

Haklısın, öyle. Neyse ki az kaldı. Mezun oluyoruz seneye inşaAllah. Az kaldı sayılır :)

inşallah en kısa zamanda muradına erersin canım. benim evliliğim çok hızlı oldu. tanıştıktan 3 ay sonra nişanlandık 8. ayımızda evlendik :)

Maşallah ne güzel.. Çok özendim size.

ben fenerliyim ama öylee koyu falan değil olsa da olur olmasa da maçtan nefret ederdim ama eşim izlediği için mecbur izliyorum yorum yapmaya basladımm=))

bende fanatik Beşiktaşlıyım heycanla izlerim maçları. En çok istediğim eşiminde fanatik Bjk li olmasıydı ama malesef Fenerli

bende fanatik Beşiktaşlıyım heycanla izlerim maçları. En çok istediğim eşiminde fanatik Bjk li olmasıydı ama malesef Fenerli

ama fb ile bjk macı olduğunda baya heyecala izlerdiniz evde aışırsınız yok ben yenecem yok sen yeneceksin vs =))

Maşallah topik almışz başını gdiyor yeni gelenler hoşgeldiniz sefalar getirdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…