hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

aminnnnnnnnnnnn insallahh darısıı isteyen her bekarın basınaa=))

Seni arkadaş olarak ekledim, kabul edersen ilk arkadaşım olacaksın :)
Evlilik hikayenden bahsetmek ister misin? Görücü usulü mü oldu yoksa sevgili miydiniz? Ne kadar sevgili kaldınız? Ne kadar nişanlı kaldınız vs :) Tabi eğer anlatmak istersen :)

hoşbulduk tatlım :) ben de 22 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum ve 1 yıllık evliyim :)

tabi cnmm =)) eşim afyonda polis okulunda okuyormuş afyonda tanıştık öyle 2 yıl cıkmamız oldu ve zorda olsa nişanlandık cünki aramız baya yol mesafesi var aileler istemedi basta ama yinede zorlayınca oluyormuş basardık nişanlandık 1 sene nişanlı kaldıktan sonraa evlendikk cnmm=))

Hım ne güzel çok uzamamış sizin işiniz. Ben sevdiğimle lise 3' te tanıştım. Şimdi lisansta 3. sınıfım. Düşün halimizi. Bekliyoruz öyle, yılların geçmesini

Hım ne güzel çok uzamamış sizin işiniz. Ben sevdiğimle lise 3' te tanıştım. Şimdi lisansta 3. sınıfım. Düşün halimizi. Bekliyoruz öyle, yılların geçmesini

cok uzattımı olmuyoo cnm yhhaa biz nişanlıyken nişanı attım bn sonra geri barıştık enn iisi uzatmamak=))

inşallah en kısa zamanda muradına erersin canım. benim evliliğim çok hızlı oldu. tanıştıktan 3 ay sonra nişanlandık 8. ayımızda evlendik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…