hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

valla bilmiyorum çok kafaya takıyorum.. siz kaç kilosunuz?

benim 80 in çok çok üstünde işte.. ameliyat olmayı düşünüyorum tüp mide

üzülme cnm kendini cok yıpratmaa olmayacak bişi yok bol spor bol yürüyüş bol su birazda yediklerini düşür yapamayacagın birsey yokk hep azim et bn azimli değilim bugün tmm diyorum yarın yokk=( birde ben acı cehre die bişi kullanıyorum ishal yapıo mide bulandırıyo buda birazcık zayıflamaya yardımcı oluyo bana

valla napacağımı şaşırdım.. diyetisyene gitmek istemiyorum artık okadar çok gittimki..

valla napacağımı şaşırdım.. diyetisyene gitmek istemiyorum artık okadar çok gittimki..

diyetisyenler sürekli program verio uygula gel diyorlar sen kendince bi program hazırla dolabının üzerinde asılı dursun birde eger kendini güzel hissettiğin kilo bakımından bi fotonuda programın yanına yapıştır ki hep gözünün önünde motive olsunn..

benim kocişko da bu hafta gececi 12:30 a kadar yanlızım takılırız işte birlikte

hoş geldin cnm ne iş yapıyor eşin kendinden bahseder misinn???

kocişkom fabrikada calısıyo tatlım vardıyalı bı hafta gunduz bı hafta akşam calısıyo... akşamları iyi olmuyo ya canım sıkılıyo yalnız şu bebişim bı doğsada sıkılmasam artık ahahaha

ne güzelll bebeğin olcakk sevindimm=)) bnm eşimde gec gelio bazen bnde cok sıkılıyorum bi bebegim olsun istiyorum ama daha erken dio eşim 5 aylık evliyizz..=)

ne güzelll bebeğin olcakk sevindimm=)) bnm eşimde gec gelio bazen bnde cok sıkılıyorum bi bebegim olsun istiyorum ama daha erken dio eşim 5 aylık evliyizz..=)

ee adam haklı tatlım daha sana doyamamış sen bebek istiyosun valla keyfini cıkarın biz ole yaptık 3. yıldayız daha yeni düşündük o da hemen oldu Rabbime şükürler olsun dediğim gibi sen dur b,iraz daha

ama ben cok sıkılıyorum hersey bebegimle olsun istiyorum o olunca mutluluğumuz 10 sa 100 olsunnn =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…