hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Anladım canım :) Ben daha fazla ayrı kalmayı istemiyorum sevdiğimle :) asgari ücretli bir iş bile olsa ona girip çalışalım yine de evlenelim yani mezun olur olmaz :)

Gönül öyle istiyor canım da seneye düğün zor.Çünkü benim ailem bilmiyor bir de hazırlık yapmak lazım o yüzden okul bitsin 1 yıl sonra düşünüyorum

Ben yeniyim buralarda ama iyi akşamlar :)

teşekkür ederim, sen de hoşgeldin bu arada :)

İyi akşamlar görüşmek üzere

teşekkür ederim :)

Kartalım iyi akşamlar görüşmek üzere

Gönül öyle istiyor canım da seneye düğün zor.Çünkü benim ailem bilmiyor bir de hazırlık yapmak lazım o yüzden okul bitsin 1 yıl sonra düşünüyorum

Anladım canım.. Biz mezun olur olmaz evlenebilelim diye hazırlıklara başlamayı düşünüyoruz. İşte işe girip para kazanıp, düğün için para biriktirmeyi yani :)

Haydi iyi akşamlar :)

Hoşbuldum, teşekkürler :)

görüşmek üzere iyi akşamlar

canım hayırlı olsun yeni topiğin

Iyıyım bende canım eşim sabah mesaiye gitti yalnızım kahvaltı edıcem ortalıgı toprlıycm temizlik yapıcam yemek yapıcam anem ne cok işim varmış

Teksin yanii, bende tekim canım.
Annemler hastaneye refakate gittiler.
Ben sabahtan topladım da bi süpürge kaldı onu da öglenden sonraya bırakıyorum çok bağırıyor bizim süpürge, akıllara zarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…