hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

Hoşgeldın canım gel burda hekese yer var kendını tanıtırmısın tanışıp kaynaşalım[/QUOTE]

hoşbulduuk canım 24 yasındayım evliyim çalışmıyorum evlendiğimden beri işte aöf de okuyorum öylee siiiz

Hoşgeldın canım gel burda hekese yer var kendını tanıtırmısın tanışıp kaynaşalım

hoşbulduuk canım 24 yasındayım evliyim çalışmıyorum evlendiğimden beri işte aöf de okuyorum öylee siiiz[/QUOTE]

Bende aynı sekılde aöf ıkuyırum 24 yasındayım evlendıgımde işten ayrıldım kpss ye gırdım hazıran atamalarını beklıyorum

Hoşgeldın canım gel burda hekese yer var kendını tanıtırmısın tanışıp kaynaşalım

hoşbulduuk canım 24 yasındayım evliyim çalışmıyorum evlendiğimden beri işte aöf de okuyorum öylee siiiz[/QUOTE]

91 doğumluyum canım üniversite 3.sınıf öğrencisiyim Erkek arkadaşım var Ankaradayım

hoşbulduuk canım 24 yasındayım evliyim çalışmıyorum evlendiğimden beri işte aöf de okuyorum öylee siiiz

Bende aynı sekılde aöf ıkuyırum 24 yasındayım evlendıgımde işten ayrıldım kpss ye gırdım hazıran atamalarını beklıyorum[/QUOTE]

hıım lise düzeyine mi girdinn aöf ikinci ünv yoksa anlamadım

Bende aynı sekılde aöf ıkuyırum 24 yasındayım evlendıgımde işten ayrıldım kpss ye gırdım hazıran atamalarını beklıyorum

hıım lise düzeyine mi girdinn aöf ikinci ünv yoksa anlamadım [/QUOTE]

Aöf ıkıncı unv. Olarak okuyorum canım lıse duzeyınde gırmedım kpss ye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…