Hiçbir sorun olmamasına rağmen gebe kalmıyorum.

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Teşekkür ederim

Elif hanım, cok tıbbi bir çözüm olmasa da , Sebile Ölmez isimli bir youtuberin hamilelik videosunu izlemiştim ve kendisi 40 üzeri oldugu için zor hamile kaldıgı bir süreci anlatıyordu, onda da hiçbir problem yokmus. En son doktoru omega3/ coenzim/l-argigine/selenium takviyesi vermişti ve kadın hemen 2-3 ay içinde hamile kalmıstı. Ben de hamilelik düşünmeden önce bu vitaminleri aldım ( hepsini solgar almıstım) ve kullanıyordum sonra ben de cok rahat hamile kaldım. 1. Hamilelik dıs gebelik olsa da 2.de keseyi gördük ve 38 yasındayım. Cok az deneme yaptım her 2sinde de 2 ay sadece, ovilasyon takibi vs yapmadan . Ben yürüyüş - ideal kilo ve vitaminlere bağladım bunu. Siz de doktorunuza danısarak bu vitaminleri kullanabilirsiniz ancak lütfen doktorunuza danısın. Bazen sanırım içerden onarmak lazım yumurta kalitesi için

Belirtiniz olmuş muydu, olduysa ne zaman başladı?
Dediğim gibi ümidimi yitirdiğim için pek belirtiye dikkat edemedim
Ama tam adet olucam gibi ağrılar oldu kasıklarım çatladı ağrılardan inanır mısın
Adetim 12 gün geçti öyle bi test yapim dedim evde vardı bi yaptım aaa ben şok :)
İnanamadım
Gerçi hala inanamıyorum
Sanırım kucağıma alana kadar da inanamayacağım
Ama dediğim gibi kasık ve bel ağrım baya oldu

Ne güzel bir süpriz olmuş. Bende artık tükendim nerdeyse 3 yıl olacak tek bir kez bile hamilelik olmadı. Yani kimyasal bile yaşasam bir kez en azından yaklaştım diyeceğim o bile olmadı. Sürekli okumaktan araştırmaktan da yoruldum. Galiba bende en sonunda bırakıcam ne olursa olsun diye

Bırak ya bırak tatlım
Mesela bu yaz bırak kendini bi bakalım nolcak

Merhaba çok çok teşekkür ederim. Videosunu izledim. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. :)

E elifrk merhaba canım bende ayni dertten muzdaribim benimde bütün değerlerim normal olmasına rağmen 5 yıldır gebe kalamadim rahim filmi histereskopi aşılama tüp bebek hepsini denedim maalesef hepsi hüsran oldu su sıkıntınız var denilemedi bir türlü şimdi en son tdoktorum genetik testi istedi onu verdik sonuç bekliyoruz sonuca göre tedaviye baslicaz tekrardan valla ben kafamdan da çok sildim attım yine olmadı vakti zamanı var demek ki elimizden geleni yapmaya devam bir gün bizde güleceğiz inşallah

Merhaba, iki yıllık evliyiz. Bir buçuk yıldır bebek istiyoruz.
Merhaba benim ilk kızım 1 yıl sonra oldu smdi tekrar hamileyim, ve yaklaşık 1.5. 2 senedir deniyoruz.her seferinde hüsrana ugruyordum.olmuyor diye akışına bıraktım ve hamile kaldığımi öğrendim.testlerinizde hiçbir sorun yoksa psikolojiktir.sizde biraz akışına bırakmayı deneyin inşallah en kısa zamanda bir bebeğiniz olur sevgiler

Gluten diyeti yapmanızı tavsiye ederim. Ümit Aktaş diye bir doktor var mutlaka videolarını izleyin derim. Gluten kısırlığı tetikliyor diyor.

Çok klasik olacak ama eşiniz de doktora gitti mi ? Bende 4 yıl kadar hamile kalamadım. Doktora da gitmiştik bir sorun yoktu. Stresten uzak durmalısınız biliyorum kolay değil ama takmayın ben tam da aklımdan hamile kalmayı çıkardığım an da hamile kaldım. Alakası var mı bilmiyorum ama 20 lik disim surekli apse yapardi geçen yıl şubat gibi zorlu bir ameliyatla aldırdım martta hamile kaldim bugün bir yazı okudum dis problemleri hamileliği 4 kat azaltıyormuş

Gitti canım hic bi problem bulunmadi ama olmayınca olmuyor işte kafamdan attığımda çok oldu ilk iki sene istemiyoduk çok fazla ama korunmuyordukta mesela yinede olmadı

Gitti canım hic bi problem bulunmadi ama olmayınca olmuyor işte kafamdan attığımda çok oldu ilk iki sene istemiyoduk çok fazla ama korunmuyordukta mesela yinede olmadı
Şuan ne durumdasınız biz üniversite ve tüp bebek için doktora gitmeye karar verdik eşimle

Şuan ne durumdasınız biz üniversite ve tüp bebek için doktora gitmeye karar verdik eşimle
Bwnde üniversite hastanesinde uc kez transfer oldum canım sonra 6 ay ara verdim şimdi tekrar baslicam genetik testi verdik sonuçları bekliyoruz

İnşallah en hayrli zamanda hamile kalırsın. Ben buna inanıyorum. Kendim de bu psikolojiyi yaşadığım için. Biz de de bir sorun yoktu ama olmayınca olmuyor kendimi kötü hisseder ağlardım insan içine çıkmak istemezdim çünkü herkes sorardı söyleyemezdim de . Bir büyüğüm bana vakti vardır daha demisti. Vakti vardır seninkinin. Hakkında hayırlıysa Allah nasip etsin.. şimdilik iyi yanlarını düşün kendi keyfine odaklan. Gez toz. Çocuk olunca dünya nin kaygısı başlıyor. Henüz yokken rahat zamanlarının keyfini çıkar

peki sonra nasıl oldu çocuğunuz aşılama vs denedinizmi yoksa bekledinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…