Hiçbir sorun olmamasına rağmen gebe kalmıyorum.

İnşallah en hayrli zamanda hamile kalırsın. Ben buna inanıyorum. Kendim de bu psikolojiyi yaşadığım için. Biz de de bir sorun yoktu ama olmayınca olmuyor kendimi kötü hisseder ağlardım insan içine çıkmak istemezdim çünkü herkes sorardı söyleyemezdim de . Bir büyüğüm bana vakti vardır daha demisti. Vakti vardır seninkinin. Hakkında hayırlıysa Allah nasip etsin.. şimdilik iyi yanlarını düşün kendi keyfine odaklan. Gez toz. Çocuk olunca dünya nin kaygısı başlıyor. Henüz yokken rahat zamanlarının keyfini çıkar
Banada herkes öyle diyor bi sorunun yoksa vaktini zamanıni bekliyor endişe rtme diyorlar hayırlısı hakkımızda tez vakitte bizde kavuşuruz inşallah yavrularimiza

Çorum'da yım canım burdaki universite hastanesine gidiyorum
Allah isteyen herkesin kucağına.saglikli bir bebek versin. Çok zor bunları yaşamak. Dün Ege'ye başladim. Orda sıra beklemek bile zor geliyor insana. Bir de gebe kalıp istemeyenler oluyor cevremizde. İnsan ne yapacağını şaşırıyor. Rabbim sabır versin hepimize.

Allah isteyen herkesin kucağına.saglikli bir bebek versin. Çok zor bunları yaşamak. Dün Ege'ye başladim. Orda sıra beklemek bile zor geliyor insana. Bir de gebe kalıp istemeyenler oluyor cevremizde. İnsan ne yapacağını şaşırıyor. Rabbim sabır versin hepimize.
Amin canim inşallah tez vakitte bizde güzel haberler alalım inşallah 🤲🏻 Rabbim herkesi başka sınıyor işte kimisine vererek kimisine vermeyerek

X