Hiçbir sorun olmamasına rağmen gebe kalmıyorum.

elifrk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
39
39
32
Merhaba hiçbir sorun olmamasına rağmen gebelik oluşmuyor. Bir kez sadece femara iki kez de femara ve yumurta çatlatma iğnesi kullandık. Ancak sorun yine hüsran. Benim durumumda olanlar var mı? Ya da bana bir yol gosterecek olan, tavsiye verecek olan var mı? Sanırım umutlanmaktan aşırı yoruldum. Her döngüde hiçbir sorun yok ve sonuç yine hüsran.

Yaşınız gençse bir süre daha bekleyin derim sebepsiz infertilite çok arttı. Düşünmemeye çalışmak gerekiyor en kötü aşılama ve tüp bebek denersiniz. Şimdiden her şey gönlünüzce olsun

Teşekkür ederim. Konudan uzaklasmak için pilatese başladım. Çanta örmeye başladım. Ama bazen olmuyor demek ki.

Her bebek vaktini bekler eğer bi sorun yoksa içinizi karartmayın. Stres daha zarar

Merhaba ne kadar zamandır olmuyor. Eğer 1 yılı geçtiyse HSG çektirebilirsiniz belki de tüplerde yapışıklık ya da tıkanıklık vardır Ultrasonla tespit edilemiyor. Bizim de nerdeyse 3 yıldır olmuyor en sonunda aşılama yaptıralım dedik aşılama yapılırken öğrendik ki rahim ağzı darlığı varmış. Gebeliği zorlaştırıyormuş eğer aşılama olmasaydım daha sorunun ne olduğunu bilmeyecektim.

Merhaba hsg çekimi yapıldı. Orda da bir sorun görülmedi.

Merhaba hsg çekimi yapıldı. Orda da bir sorun görülmedi.
Canım bir yılı geçmiş galiba sizin de. Eğer daha fazla beklemek istemiyorsan bir iki kez de aşılama deneyebilirsin. O da çok zor bir işlem değil sonra maddi manevi durumunuz uygun olursa tüp bebek denersiniz.

Canım bir yılı geçmiş galiba sizin de. Eğer daha fazla beklemek istemiyorsan bir iki kez de aşılama deneyebilirsin. O da çok zor bir işlem değil sonra maddi manevi durumunuz uygun olursa tüp bebek denersiniz.
Devlet Hastanelerinde aşılama yapılıyor mu bilgisi olan var mı? Şuan küçük bir ilçedeyim.

Devlet Hastanelerinde aşılama yapılıyor mu bilgisi olan var mı? Şuan küçük bir ilçedeyim.
Ben özelde yaptırdım canım o yüzden bilmiyorum ama aşılamadan önce birkaç ay yumurta geliştirici ilaç + çatlatma iğnesiyle deniyorlar olmayınca aşılama yapıyorlar.

Eeee bu ben :)
4 yıldır doğru düzgün hiçbir neden yoktu hamile kalamadım
Nisanda hamile kalmışım şans eseri
Nedenini bence soracak olursan kafamda vazgeçmiştim bence o yüzden
Kesinlikşe tavsiye ederm biraz vazgeç

Tahmin ediyorum. Benimde ilk gebeliğim 9.ayin sonunda oldu sağlıksız dendi. 2.gebelik 3 ay sonra oldu. Yani moral bozma canım. Bide ben birçok kişiden rahim filmi çekildigini duyuyorum. Benim kuzenimde hamile kalamadı 4 sene kadar. Rahim filmi çekildi tıkanıklık mi ne öyle bişey demişti. Küçük bi operasyon geçirdi sonra hemen hameile kaldı. Pek bilgim yok ama ben arkadaşlar vardır burada kendinde araştır tabiki bu rahim filmini

Ben özelde yaptırdım canım o yüzden bilmiyorum ama aşılamadan önce birkaç ay yumurta geliştirici ilaç + çatlatma iğnesiyle deniyorlar olmayınca aşılama yapıyorlar.
Yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi ilçe hastanesinde yapıldı. Teşekkür ederim. Yeni hastaneye araştıracağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…