Hiçbir şeyden umudum kalmadı...

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.. ancak benim kilolarım gerekenden fazla ve sağlıma da etki etmeye başladı.. boyun, sırt, diz ağrıları, tansiyon hastalığım var.. ne kadar az yük o kadar özgürlük dediğiniz değerleri kişileri bende takip ediyorum aşkım kapışmak dışında,bende size mehmet başkak ve üstün dökmeni de tavsiye ederim eğer dinlemek isterseniz.. rus edebiyatını da çok severim okumayı...yürüyüş yaparken de radyo tiyatrosu dinlemeyi çok severim.. maalesef uzun süredir ara verdim neyse ki şekere çikolataya düşkünlüğüm yok ancak hamur işi ve özellikle et balık tarzı şeylere bağımlılığım çok fazla.. ancak son birkaç haftadır akşam 7 den sonra yemek yemeyi bıraktım, göbeğim inmeye başladı.. umarım herşey daha iyi olur..

Yok artık o tlcde kiler kadar da değilim onlar türkiye de yaşasa artık insanlar bırak kilosu ile dalga geçmeyi, sokakta görseler yüzlerine tükürür ne bileyim dayak falan atarlar

Birde şunu söylemeden geçmeyin, fast food, hazır yiyecekler gerçekten çok masraf ve büyük ölçüde paramı bunlara harcıyorum.. bir hamburgere hersegerinde 100 tl vereceğime onu zaman zaman biriktirip hasta bebeklere bağıyalamayı düşünüyorum ya da kedi maması almaya

Yok artık o tlcde kiler kadar da değilim onlar türkiye de yaşasa artık insanlar bırak kilosu ile dalga geçmeyi, sokakta görseler yüzlerine tükürür ne bileyim dayak falan atarlar
Tlc dekiler gibisin demedim bahaneleriniz ayni

Öncelikle kendini sev ve kendinle mutlu ol. Mutluluk bir erkekle eşlemi oluyo? Kilolu olmakdanda mutsuz olma kilolu bir sürü beyenilen kadın var birisi seni gercekden sevecekse inan kilona bakmaz. Hem zayıflamada çok zor bişey diyil kendini düşün hep kendin için yasa bak nasıl deyisir herşey. Her insanın sözüne dedikodusuna da üzülme Hz Mevlana diyorki bir lafa bakarım laf mı diye birde adama bakarım adammi diye. Yani kimin ne söylediği çok önemli sen kendine güven kendini çok sev mutluluk gelecekdir

Online olarak bir diyetisyene başlayabilirsiniz istediğiniz kiloya ulaşmanız için onlar daha uygun oluyor aslında. Onun dışında her ortam inanın böyle insanların tamamı kendi akıl sağlığımızı korumak görevimiz bunun için çabalayın sadece

Önceden kilolu hatta obez olduğum bir dönem olmasa kiloyla alakası yok nice fazla kilolu arkadaşlarımızın mutlu mutlu ilişkileri var derdim nitekim var da yani burası yalan değil ama kendi kilo verdikten sonra kişiliğimdeki bazı farklılıklar erkeklerle olan iletişimimi de etkiledi. Şu an normal bir kilodayım öyle efsane güzel vücudum filan da yok ama biriyle tanışacaksam da beni beğenir beğenmez olaylarına çok takılmıyorum başka şeylere odaklanıyorum bu da iletişimde ne istediğimi karşı tarafa net iletmemi sağlıyor . Birinden hoşlanma durumumda bile daha özgür hissediyorum insan kendini beğenmediğinde birilerinin yanına bile yakıştıramıyor bence .
İnsan sağlıklı beslenme spor olaylarına girince daha mutlu hissediyor . Sağlıklı beslenmeyi abartmamak lazım yoksa insan verdiği gibi geri alıyor. Sporsa şart bence çünkü mutluluk hormonu da salgılatıyor .

Nilay Keçeci ismindeki kişiden instagram üzerinden online diyetisyen hizmeti aldim ve cok pismanim.paramı yatırdım. verdiği tahliller ki paralı tahliller yaptırdım. basma kalıp mesajlar ile diyet listesi yollandı. Canım cicim mesajları ve anlamsız bir laubalik. rahatsız olsam da ses etmedim. sorularıma dönüş yapılmıyor. halbuki baştan mesai saatleri arasında dönüs mutlaka olacak dendi. şahış instagramda paylaşımlar yapacak zaman bulurken danışanlarina dönüş yapmıyorsa bu insanları kandırmadır. cok yogun ise kapasiteye dönüş yapabilecegi zamana göre danışan almalı. para için herkese tamam diyip sonra magdur ettikleri için şikayetçiyim ve burdan herkesi uyarmak istedim. iademi istedim. iademi almadıkca şikayetlerimi yazacağım. emsalleri mesajlara dönüş yapıyor hatta sunu yiyim yemiyim yemek fotograflarına bile onay red veriyor. ben magdurum siz olmayin

AA çok üzüldüm arkadaşım da yeni başlayacak bekliyordu liste gelsin diye

Dünyada senden bir tane daha yok farkındasın demi sen özelsin hepimiz ozeliz . Ben mesela birgün geçtim aynanın karşısına guatrm var hasimato ve hipotiroidi kilo vermem çok zor almam çok kolay ama dedim istersem yaparım 1 ayda 6 kilo verince özgüven geldi kendi kendime saçımı boyadım parfümler sıktım kurslara yazıldım bana iyi gelecek olan . Sen kendini sevmezsen kimse sevmez kendine saygı duymazsan kimse duymaz bu malsef böyle. Biz istersek yapamayacagimiz bişey yok

Benim de umudum kalmadı ve öleceğim günü bekliyorum. Ailem olmasa 5 dakika bile düşünmem. Insalalh yakındır ecelim diyorum

Derdiniz ne bilmiyorum ama İnşallah Allah kalbinizi ferahlatsın. Herkesin illa ki derdi, sıkıntıları oluyor. Kimileri hafif , kimileri ağır.
Burada bazı şeylere, dışardan kolayca yorum yapıyoruz ama herkes kendi yaşadığını bilir. İmtihan dünyası işte.

Amin , insalalh. Derdi olan herkesin dermanı bulunur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…